شهید اصلانی همه وقت یکی اجتناب کرده اند افسران مسئولیت در میدان بود


آیت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهدبه مبایعه نامه خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد، ظهر بلافاصله ۱۸ فروردین ماه در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید اصلانی در حرم مطهر: امام هشتم (ع) قرائت کردند. این شعر بر دیبل خزاعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در میان} قبوری کدام ممکن است بیانگر ظلم اهل بیت علیهم السلام است، قبری در طوس شاهد مصیبت است.

وی افزود: بهترین فاجعه این حادثه دلخراش اهانت به ساحت امام هشتم (علیه السلام) پس اجتناب کرده اند کشته شدن متنوع اجتناب کرده اند روحانیون بود. به همان اندازه به بلافاصله اشخاص حقیقی زیادی همراه با قبر امام به پایین کشیده شدند، با این حال غیرمعمول بود کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند روحانیون در تأثیر جنایت پیاده نظام تکفیری روی پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید در خون کشیده شدند. این ظلم بی رحم

علم الهدی اظهار داشت: ستاد گروه باکلاس محیط شهر این نیمه اجتناب کرده اند شهر را به هشت قلمرو قطع کرد کدام ممکن است هر عالی توسط عالی روحانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلاب فضلا اجرا می شود. {در این} مناطق، اجزا اجرایی، طلاب به فرماندهی محیط شهر هستند. این سه بزرگوار اجتناب کرده اند مسئولان این مناطق بودند. شهید اصلانی رئیس هشت حومه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام عمر شخصی را برای خدمت به مستضعفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستضعفان محیط نشین امتحان شده کرد.

وی یکپارچه داد: عنوان طلبه لقب مقدسی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام بزرگوار نیز فرمودند من می خواهم طلبه هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طلبه بودن شخصی خوشحال از می کنیم با این حال در سنت روحانیون کسانی هستند کدام ممکن است در بخش در جستجوی راه هستند. علم هر دو در زمینه ورزش». اجتماعی وارد می شوند. در واقع تعبیر حمله به چند دانشمند اجتناب کرده اند سوی رسانه ها نامناسب است چرا کدام ممکن است حرف دانشمند مقدس است.

امام جمعه مشهد اظهار داشت: مبایعه نامه این روحانی را به خانوار این شهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار های بی سرپرستی کدام ممکن است منتظر عنایت این شهید بودند تبریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسایش می گویم.

علم الهدی اظهار داشت: در واقع اجتناب کرده اند اعضای خانواده قابل اعتماد انقلابی شخصی پیش بینی داریم همراه خود تمام قوت جاده شریف به طور قابل توجهی در ستاد محرومیت زدایی کدام ممکن است در محیط شهر {تشکیل شده است} انشالله در محیط شهر به خدمت شخصی یکپارچه دهند. فقدان این شهید بزرگوار همراه خود شرکت ها اصولاً قابل جبران است.»

را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام جمعه مشهد افزود: خدا رحمت تنبل شهید اصلانی را کدام ممکن است راه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهادتش شبیه راه امام حسین (علیه السلام) بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جوار حرم حضرت به سطح رفیع مبایعه نامه نائل شد. الرضا (علیه السلام). شهادتی شبیه مبایعه نامه شهدای کربلا.

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر