شورای عمومی فرهنگ فقط یک سخنرانی نیست


حجت الاسلام علی فهدان فر امام جمعه دهشت

به گزارش خبرگزاری ایکنا از شهرستان کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی اداره کل امام جمعه دهدشت، حجت الاسلام علی وحیدفر، جمعه امام دهدشت دیروز، ۲۸ مهرماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی در کهجیلویه، با اشاره به اینکه بر این اساس نیست که ایشان در شورای فرهنگ حضور داشته باشند، جلسات گفت و گوی عمومی و سخنرانی فقط باید باشد.وی گفت: اعضای شورای فرهنگ عمومی باید خودشان تصمیمات را اجرا کنند و تصمیمات شورای فرهنگ عمومی الزامی است. .

وی با بیان اینکه این هفته به منظور حرکت حول محور وحدت نامگذاری شد، افزود: هفدهم ربیع الاول میلاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و اولین جمعه است. نماز در اسلام

امام جمعه دهشت با بیان اینکه نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است افزود: نماز جمعه کانون فرهنگ، بصیرت، تقوا و… است و باید همه برنامه های فرهنگی با کانون همسو باشد.

حجت الاسلام وحدانی فر شناخت جایگاه نماز جمعه را مهم دانست و گفت: تنها عبادتی است که خداوند به شما امر می کند برای نماز سرعت ببخشید. شورای فرهنگ عمومی نیاز به کار تخصصی و کارشناسی دارد و همه اعضای شورا باید حضور داشته باشند. برای کار.

وی تصریح کرد: باید کارگروهی تشکیل شود و موضوعات اجتماعی که جزو اولویت های شهرستان در جلسه شورای فرهنگ عمومی است به تصویب برسد نه اینکه در شورای کل جلسات و سخنرانی هایی وجود داشته باشد. فرهنگ اعضای شورای فرهنگ عمومی باید خود مصوبات را اجرا کنند و مصوبات شورای فرهنگ عمومی لازم الاجرا است.

انتهای پیام