شور حماسی افراد فارس در حمایت اجتناب کرده اند قدس / قدس، آرمان نخست جهان اسلام است


راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز به گزارش ایکنا اجتناب کرده اند فارس، همزمان همراه خود در سرتاسر کشور را انتخاب کنید و انتخاب کنید عوامل مختلف دنیا، راهپیمایی روز جهانی قدس همراه خود حضور در عمق را انتخاب کنید و انتخاب کنید حماسی افراد استان فارس درست در این لحظه، ۹ اردیبهشت‌ماه در تمام عوامل این استان برگزار شد. اقشار مختلف افراد روزه‌دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی افراد استان فارس اعم اجتناب کرده اند خانم و مرد، پیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوان، کارمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارمند، معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش آموز را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعات‌آموز، نیروی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرنظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره همه یکپارچه نوای همدلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وحدت را همراه خود آرمان نخست جهان اسلام بالا دادند.

حضور خانوار‌ها اعم اجتناب کرده اند پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرزندان حتی نوزادان، گروه‌های ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعات‌آموزی، گروه‌های طلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساتید بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده، مسئولان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این جهادگران در راهپیمایی درست در این لحظه نوید شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید شعور حماسی ملت همه وقت قهرمان ایران را می‌داد کدام ممکن است همواره پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

این مراسم درست در این لحظه در شیراز اجتناب کرده اند ساعت ۱۰:۳۰ اجتناب کرده اند محل میدان امام حسین(ع) {به سمت} حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) کدام ممکن است مصلی نماز جمعه است، تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجمع پایانی هم {در این} حرم مطهر همراه خود سخنرانی سردار نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در شکسته نشده به خطبه‌های نماز جمعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامه این نماز ختم می‌شود.

حمایت اجتناب کرده اند قدس، تأسی به سیره اهل بیت(ع) است

مطهره کریمی، بانوی ۳۲ ساله کدام ممکن است خانه‌دار است در محیط این راهپیمایی به خبرنگار ایکنا اظهار داشت: درست در این لحظه برای این در راهپیمایی روز جهانی قدس نمایندگی کردم به همان اندازه بتوانیم شکسته نشده دهنده مسیر ائمه اطهار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهل بیت عصمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید طهارت(ع) باشم. اگر ما اعلام کردن می‌کنیم شیعه مولای متقیان امام علی(ع) را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستدار امام حسین(ع) هستیم مسلماً باید به سیره آنان در نبرد همراه خود ظلم تأسی کنیم چرا کدام ممکن است همه ائمه اطهار برای مقابله همراه خود ظلم به پا خاستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در این روش شهید شدند.

وی اظهار کرد: درست در این لحظه همه دنیا شاهد ظلم در عمق را انتخاب کنید و انتخاب کنید عظیمی هستند کدام ممکن است بر ملت فلسطین اجتناب کرده اند سوی رژیم غاصب صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرور جهانی روا می‌دارد، هستند لذا هر کسی باید به سهم خویش برای مقابله همراه خود این ظلم به پاخیزد.

کریمی به حضور در عمق افراد شیراز {در این} راهپیمایی ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: بحمد الهی افراد ما بیدارتر شده‌اند آن هم علی‌رغم اینکه در دنیای آنلاین ما علیه آرمان قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام هجمه‌های زیادی می‌شود ولی خداوند دل‌های حق‌طلبان را بیدار می‌تدریجی.

حسن تقی‌زاده، جانباز ۷۰ نسبت دوران حفاظت مقدس کدام ممکن است همراه خود وجود کهولت سن را انتخاب کنید و انتخاب کنید معلولیت بدنی توسط خودم همراه با تولید دیگری راهپیمایان حضور داشت نیز به خبرنگار ایکنا اظهار داشت:  روز قدس، روز اسلام است چون آن است امام را انتخاب کنید و انتخاب کنید رهبرمان فرمودند ما باید اجتناب کرده اند مظلومان حفاظت کنیم؛ رئیس معظم انقلاب فرمودند راهپیمایی کدام ممکن است خوشایند است حتی وقتی اجباری باشد موجود در قدس هم پیش می‌رویم.

حفاظت اجتناب کرده اند اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید مظلومان، مسئولیت هر مسلمانی است

 وی همراه خود تأکید بر اینکه مسئولیت هر مسلمانی حفاظت اجتناب کرده اند اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید مظلوم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبق احادیث اسلامی اگر اجتناب کرده اند مسلمانان مظلوم حفاظت نکنیم، مسلمان نخواهیم بود، اظهار داشت: درست در این لحظه بحمد الهی شاهد حضور در عمق افراد در راهپیمایی روز جهانی قدس هستیم کدام ممکن است نماد می‌دهد ملت ایران همواره در جاده ولایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیرو فرمان رئیس هستند.

تقی‌زاده دقیق کرد: روزی کدام ممکن است سردار سلیمانی شهید شد، اجتناب کرده اند کودک نوپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید عظیم این ملت همگی می‌گفتند ممکن است سردار سلیمانی هستم؛ اینها شبیه به ملت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید درست در این لحظه آمده‌اند بگویند کدام ممکن است اگر درست در این لحظه سردار سلیمانی در مخلوط ما نیست؛ {همه ما} عالی سردار سلیمانی هستیم کدام ممکن است اجتناب کرده اند اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسلمانان جهان حمایت می‌کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همواره در صحنه خواهیم بود.

جهادگران جهادانشگاهی فارس در راهپیمایی روز جهانی قدس

زهرا نجابت، بانوی ۳۶ سال هستم کدام ممکن است کودک نوپا ۹ ماهه شخصی را در آغوش گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهپیمایی می‌کرد هم به خبرنگار ایکنا اظهار داشت: درست در این لحظه همراه خود کودکم {برای حفظ} اسلام در راهپیمایی روز قدس نمایندگی کرده‌اند به همان اندازه سهم شخصی را {برای حفظ} دین خدا ادا کنم.

وی محافظت قدس را محافظت اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشواری نخست جهان اسلام دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: بحمد الهی درست در این لحظه تبصره می‌کنیم کدام ممکن است اسرائیل رو به افول است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یاری خدا چون آن است رئیس معظم انقلاب هم فرمودند سریع شاهد نابودی این رژیم اشغالگر خواهیم بود.

علی هاشمی، کارمند موسسه مالی ۳۵ ساله  کدام ممکن است در کنار شریک زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرزند خردسالش هم {در این} راهپیمایی حضور داشت، به خبرنگار ایکنا اظهار داشت: به فرموده رئیس معظم انقلاب، مهم‌ترین موضوع در روز جهانی قدس اینجا است کدام ممکن است حضور یابیم از در هر سطح‌ای اجتناب کرده اند عالم حتی وقتی عالی نفر در امروز به جاده بیاید، شخصی عالی ناامنی برای رژیم صهیونیستی است.

تحمیل ناامنی برای اسرائیل؛ مهم‌ترین دشواری درست در این لحظه

وی همراه خود تأکید بر اینکه درست در این لحظه مهم‌ترین دشواری تحمیل ناامنی برای رژیم غاصب صهیونیستی است، افزود: بحمد الهی افراد پشتیبان ولایت فقیه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود وجود تمام هجمه‌هایی کدام ممکن است علیه ملت ایران نظیر تحریم می‌شود، این ملت همواره پای انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلام ایستاده‌اند. مناسب است کدام ممکن است گرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات مالی موجود است با این حال افراد کف دست اجتناب کرده اند آرمان‌های شخصی نمی‌کشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرور زمان همراه خود همت جهادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلابی شخصی این افراد این مشکلات برطرف احتمالاً وجود خواهد داشت.

ایمان اردال‌زاده، ۳۵ ساله کدام ممکن است او هم در کنار همراه خود شریک زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرزندانش {در این} مراسم حضور داشت، به خبرنگار ایکنا اظهار داشت: چون آن است امام خمینی(ره) فرمودند روز قدس، روز حیات اسلام است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور در راهپیمایی روز قدس هم عالی مسئولیت شرعی است.

وی حمایت اجتناب کرده اند دشواری فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادسازی قدس را مسئولیت مسلمانان جهان دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: این حضور در عمق در راهپیمایی روز قدس قطعاً دلگرمی برای ملت فلسطین {خواهد بود} به همان اندازه همچنان در راه خودشان استقامت ورزند.

بنا بر این گزارش، در نهایت تجمع پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس، ادعا شورای توافق بازاریابی اسلامی کدام ممکن است به صورت کشوری صادر شده است، قرائت شد.

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر