شِر از مادر شوهر سونی بونو به دلیل نقض قرارداد شکایت می کند

شِر از مادر شوهر سونی بونو به دلیل نقض قرارداد شکایت می کند


شر روز چهارشنبه با شکایت از مری بونو در لس آنجلس ادعا کرد که همسر و مادر چهارم سونی بونو در دهه 1960 به طور غیرقانونی از حق امتیاز وی از مگا هیت سونی و شر خودداری کرده است.

در بیانیه دادگاه که به فاکس نیوز رسیده است ، خواننده 75 ساله ادعا می کند که نماینده سابق کنگره قرارداد امضا شده توسط چر و همسر سابقش را پس از طلاق نقض کرده است. سانی ، نام اصلی سالواتوره بونو ، و چر در سال 1967 ازدواج کردند و به عنوان دو نوازنده موفق بودند. آنها در سال 1974 از هم جدا شدند.

منابع “قرارداد ازدواج 1978” سانی و شر پس از جدایی وارد شدند. چر ادعا می کند که سابق “با سهم مساوی از اموال خود موافقت می کنند.”

“وقتی طلاق گرفتند ، شاکی و سانی توافق کردند که اموال جامعه خود را به طور مساوی تقسیم کنند ، و در نهایت ، در سال 1978 ، سانی بدون شک شاکی ، تنها دارایی جداگانه خود را در سراسر جهان و برای همیشه واگذار کرد ، پنجاه درصد از حقوق آنها در قالب موسیقی ، حق امتیاز ، و غیره. “

سونی بونو و مری بونو در طول مسابقات تنیس در 18 اکتبر 1986 در Costa Resort در کارلسباد ، کالیفرنیا ، ایالات متحده.
مجموعه رون گاللا از طریق گتی ایماژ

ادامه داد: “از سال 1978 ، شاکی مالکیت بی چون و چرای پنجاه درصد آهنگسازی و رکورد و حقوقی را که شاکی و سانی به خاطر همکاری و ازدواج دریافت کرده اند ، از جمله پنجاه درصد حق امتیاز سانی ، مالک او ، دارد. تجارت ، و جانشینان او ثبت کرده اند. “

بیش از 40 سال از امضای قرارداد می گذرد ، و اکنون تیم حقوقی شر ادعا می کند که مادر شوهر سانی “ادعا می کند که فسخ قانون برای هر دو قانون کپی رایت 1976 صدق نمی کند … و سانی نام خود را اعلام کرده است برای خودش در طول قرارداد ازدواج 1978. “

سانی در سال 1998 پس از یک حادثه اسکی درگذشت. مری بونو به عنوان مدیر این نوازنده فقید انتخاب شده است.

سانی و شر در 3 آگوست 1965 در هتل هیلتون لندن استراحت می کنند.
سانی و شر در 3 آگوست 1965 در هتل هیلتون لندن استراحت می کنند.
گتی ایماژ

بر اساس این دعوی ، شر The Veritas Trust را در سال 1990 تأسیس کرد ، جایی که مالک 50 درصد از حق امتیاز ، به آنجا می رفت. اگرچه ، او اکنون ادعا می کند که “در سال 2016 یا حول آن وارثان ، یا بیشتر آنها ، با کمک یا مشارکت Wixen ، با ناشران آهنگ یا سایر شرکت هایی که سانی به آنها مجوز انتقال یا مجوز داده است ، اعلامیه قطع همکاری را صادر کرده اند.

در اسناد دادگاه آمده است که حکم تعلیق “بدون” اطلاع یا دخالت “شر صادر شده است.

ماه گذشته ، نماینده ایمان ماری نیز متهم شد که “جریان مشارکت هایی که سانی در قرارداد حل و فصل ازدواج در سال 1978 به شاکی داشته است ، متوقف شده است و بنابراین ، فسخ ارث قانونی او حقوق وی را در مورد این حق امتیاز خاتمه می دهد.”

شر و مری بونو در مراسم پیاده روی ستاره مشاهیر به افتخار سانی و شر در 15 مه 1998 در بلوار 7018 هالیوود در هالیوود ، کالیفرنیا شرکت کردند.
شر و مری بونو در مراسم پیاده روی ستاره مشاهیر به افتخار سانی و شر در 15 مه 1998 در بلوار 7018 هالیوود در هالیوود ، کالیفرنیا شرکت کردند.
مجموعه رون گاللا از طریق گتی ایماژ

چر اکنون ادعا می کند که مری از پرداخت مبلغی به او خودداری کرده است و او به پنجاه درصد حق امتیاز بدهی خود اعتقاد دارد و حق تصویب وی را در میان سایر موارد محروم کرده است. او ادعای خسارت بیش از 1 میلیون دلار دارد و به دنبال محاکمه از هیئت منصفه است.

مری بونو بلافاصله به درخواست اظهار نظر فاکس نیوز پاسخ نداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *