شکایت دانشجویان از دانشگاه سنت لوئیس

شکایت دانشجویان از دانشگاه سنت لوئیس


اوه خدا.

گروهی از دانشجویان دانشگاه St.

هفده شاکی در مورد خود گفتند که با سقط جنین مخالف هستند – و بنابراین نمی خواهند سه واکسن COVID -19 مورد تأیید فدرال را دریافت کنند زیرا واکسن با استفاده از “برداشتن بافت جنین یا تکثیر سلولی” آزمایش شده است.

“من به عنوان یک کاتولیک رومی معتقدم که زندگی ارزشمند است. کیمبرلی وینسکی ، 19 ساله ، دانشجوی سال دوم از گلندل ، LI ، به روزنامه The Post ، با اشاره به سقط جنین ، در ده فرمان می گوید: “تو نباید بکشی”.

سنت جان در اسناد دادگاه گفت که معافیتی برای شاکی در نظر نمی گیرد زیرا س questionsالاتی در مورد “ماهیت واقعی اعتقادات مذهبی ادعایی” وجود دارد.

سپس این واقعیت وجود دارد که کلیسای کاتولیک واکسن را می سازد ، که می گوید که آموزه های کلیسا و اصول کلی را نقض نمی کند.

با این حال ، واضح است که حتی کلیسا با آزمایش واکسن مشکل داشته است.

کنفرانس اسقف های کاتولیک ایالات متحده در راهنمای صادر شده در سال جاری به این نتیجه رسید که “نه Pfizer و نه Moderna از سلول های سقط جنین در توسعه یا تولید واکسن استفاده نمی کنند.

کیمبرلی وینسکی می گوید واکسن کووید -19 را نمی خواهد زیرا با “بافت شکم نوزاد” که با او مغایرت دارد آزمایش شده است.
برچسب BRIGITTE

اسقف اعظم گفت: “با این حال ، چنین رده های سلولی برای آزمایش اثر هر دو واکسن استفاده شده است.”

وی نوشت: “ایجاد بندهای سقط جنین و اجازه استفاده شرکت های دارویی از آنها غیرقانونی است.”

آنها می نویسند: “دلایل جدی (برای مثال خطرات جدی برای سلامتی) ممکن است استفاده از واکسن های ساخته شده با این سلول ها را در مواقعی که چنین جایگزینی در دسترس نیست ، توجیه کند.”

در این سند آمده است: “در حالی که هیچ واکسن رایگان وجود ندارد ، هیچ گونه استفاده رایگان از بندهای سقط جنین وجود ندارد ، اما در هر دو مورد ، استفاده از شر اولیه سقط جنین بسیار دور است.”

این مقاله به سومین عکس فعلی موجود ، تولید شده توسط Johnson & Johnson اشاره نمی کند. اما رویترز گزارش داد که واکسن از “سلول های جنین در آزمایشگاه مجدد” یا به اصطلاح “خط سلولی جنین” در فرایند تولید خود استفاده کرده است ، حتی اگر واکسن در دسترس نباشد.

پردیس سنت جان شامل مکان های Man در منهتن ، کوئینز ، استاتن آیلند و Hauppauge ، LI است.

طبق شکایت آنها در دادگاه عالی ایالتی در سافولک ، لانگ آیلند ، دانش آموزان به دنبال خسارت 2.75 میلیون دلار هستند که مانع انتقال مدرسه می شود.

دادستان جیمز کالیچیو دوم ، جانباز 40 ساله نیروی دریایی و کارشناس حقوق از استاتن آیلند ، به پست گفت: “من باور ندارم که دانشگاه کاتولیک اعتقادات مذهبی من را که من برای آن مبارزه می کنم نفی کند.”

وی گفت دانشگاهها هنگام تعیین معافیت های احتمالی باید روابط دانشجویان با خدا را – نه آنچه کشیشان می گویند – در نظر بگیرند.

“پاپ یک مرد است. اسقف یک مرد است. آنها یک خدا نیستند. “یک دامپزشک نظامی گفت.

وی در مورد مخالفت خود با واکسن گفت: “این بین من و خدا است.” “برای گفتگو با خدا نیازی به واسطه ندارید.”

کاليچيو مي گويد دستور مدرسه کاتوليک اعتقادات مذهبي او را انکار مي کند.
کاليچيو مي گويد دستور مدرسه کاتوليک اعتقادات مذهبي او را انکار مي کند.
بریژیت استلزر

متیو مارگولفسکی ، 19 ساله تاجر درجه دو از Syosset ، LI ، که یهودی است نیز شاکی این پرونده است.

مارگولفسکی گفت: “تورات به ما می آموزد که ما باید” مراقب روح شما باشیم “.

او با شکایت از اینکه سنت جان هیچ پروسه تجدیدنظری نداشت ، گفت: “من از اینکه از معافیت محروم شدم ناراضی هستم.” اعتقاد من را نقض می کند که این واکسن را روی بدنم بگذارم. “

با این حال ، سنت

اتان برل ، 20 ساله ، که ریاست دولت دانش آموزی در مدرسه را بر عهده دارد ، می گوید: “زندگی در دانشگاه عادی شده است.” “تنها تفاوت این است که ما از ماسک استفاده می کنیم.

“دستورات واکسیناسیون لازم است تا زندگی به حالت عادی برگردد. این بیماری همه گیر بسیاری از فعالیت ها را تعطیل کرده است. “دانش آموزان اکنون می توانند از ملاقات با سایر دانش آموزان لذت ببرند.”

اما وکیل شاکی ، جیمز مرمیگیس ، گفت: دانشگاه جان حقوق دینی دانشجویان را زیر پا می گذارد.

او گفت: “منزجر کننده است.”

مارگولفسکی معتقد است واکسن COVID-19 با باورهای یهودیان لائوس در تضاد است.
مارگولفسکی معتقد است واکسن COVID-19 با باورهای یهودیان لائوس در تضاد است.
بریژیت استلزر

مرمیگیس افزود:

D’Amelio ، فارغ التحصیل دانشگاه St.

شکایات دیگری علیه Sc و قانون واکسن شهر نیویورک ، از جمله توسط کارکنان بهداشتی که با واکسن مشابه مخالفت کرده اند ، تشکیل شده است.

دولت کتی هوچول در دادگاه استدلال کرده است که ایالت هیچ گونه تعهدی برای معافیت از اجرای واکسن برای کارکنان بهداشتی ندارد.

سنت

این مدرسه می گوید 98 درصد از دانش آموزان آن حداقل یک دوز واکسن کرونا را تا به امروز دریافت کرده اند.

نرخ واکسیناسیون در 64 پردیس دانشگاه ایالتی نیویورک نیز به 98 درصد رسید ، کالج های عمومی امن ترین مکان برای دانشجویان در جوامع خود است.

سنت جان اجازه می دهد واکسن های دیگری را که قانونی می داند حذف شود.

وکیل دانشجویی جیمز مرمیگیس می گوید دانشگاه است "پایمال کردن حقوق دینی دانش آموزان"
وکیل دانشجویی جیمز مریمیگس می گوید که دانشگاه “حقوق مذهبی دانشجویان را زیر پا می گذارد”.
بریژیت استلزر

بر اساس اسناد دادگاه ، 564 نفر از دانشجویان این دانشگاه برای کاهش ترم تحصیلی برای معافیت پزشکی یا اعصاب از کاهش شرایط واکسیناسیون درخواست کردند و 183 گواهینامه دریافت کردند.

اما مقامات دانشگاه در دادگاه با شاکی پرونده سافولک سخت گیری کرده اند.

در سوگندنامه ای که در این پرونده ثبت شده است ، کاتری هاچینسون ، معاون رئیس دانشجویی SJU در امور دانشجویی ، گفت که بسیاری از درخواست ها ضعیف بوده و از تست بوی بدی برخوردار نیستند.

هاچینسون می گوید: “در بررسی درخواست شاکی ، از جمله موارد دیگر ، من و همکارانم متوجه الگوهای مکرری شده ایم که ادعای آنها را نادرست می کند یا صداقت و اعتبار ادعای شاکی را زیر سال می برد.”

“بسیاری از درخواست ها به دلیل حضور دانش آموزان در آنجا رد شد
اسناد خریداری شده از اینترنت یا کلمه به کلمه از منابع آنلاین را ارسال کنید که س questionsالاتی را در مورد صحت اعتقادات مذهبی ادعایی ایجاد می کند. “

هاچینسون گفت که برخی از شاکیان “از تلاش های خود برای سوء استفاده از روند معافیت” بسیار ناراحت هستند – از جمله دانشجویانی که نامه ای ارائه کردند که شامل یک فرم وزارتخانه با کلیسای زندگی جهانی بود ، سایتی که “قرارهای وزیران و فروش آنلاین” را ارائه می دهد. لباس و لوازم جانبی. ”

وب سایت ULC افراد مشهوری مانند دواین “راک” جانسون و سر پل مک کارتنی را به عنوان “وزیران برجسته ULC” فهرست کرده است.

سنت تصمیم گیری در مورد اهمیت پرونده هزینه دارد.

«سنت برایان براون ، سخنگوی مدرسه به روزنامه پست گفت ، دانشگاه جان اطمینان دارد که تقاضا برای واکسن COVID-19 ما که آوریل گذشته اعلام شد ، می تواند این چالش قانونی را تحمل کند. “دادگاه الزامات واکسیناسیون جاری برای دانش آموزان را در صورت لزوم برای ارتقاء سلامت و ایمنی تأیید کرد.”

“در خیابان خانواده سنت.

«سنت جانز در تعهد متقابل ما به سلامتی در دانشگاه برای کنار آمدن از این همه گیری در کنار ما خواهد بود. “

براون در مورد رابطه سنت جان با مدیر ارشد Pfizer D’Amelio گفت: هیچ ارتباطی بین الزامات ایمن سازی و شبکه فارغ التحصیلان ما وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *