صفحه بحث روده ها آمریکا اجتناب کرده اند نتایج روزه داری شگفت زده شده است


به گزارش ایکنا ؛ محقق سوری قرآن عبدالدیم الکاهیل در مقاله ای نوشت: ملحدان همواره اجتناب کرده اند روزه شناخته شده به عنوان عالی مراسم مذهبی یاد می کنند کدام ممکن است در آن آزادی مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشامیدن محدود شده است، اجتناب کرده اند این آداب بهره ببرید. ” همراه خود این جاری، بررسی ای کدام ممکن است توسط صفحه بحث روده ها آمریکا در طولانی مدت سال ۲۰۱۹ آشکار شد، تأثیر خارق العاده روزه داری مشترک را بر سلامت روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندازه عمر آرم داد.

بر ایده این بررسی، {افرادی که} به طور مشترک حتی عالی روز در ماه روزه می گرفتند، در مقابل همراه خود {افرادی که} این کار را {نمی کردند}، ۷۱ نسبت کمتر کشف نشده خطر ابتلا به بیماری قلبی بودند.

دکتر بنجامین دی. هورنای کدام ممکن است مدیریت این بررسی را بر عهده داشت، می گوید: “اینها نتایج شگفت انگیزی هستند.”

محققان در بررسی‌ای کدام ممکن است در American Heart آشکار شده است، می‌گوید: «ما پیش بینی نداشتیم روزه‌داری، حتی برای مدت مختصر، چنان تأثیرات درازمدت شگفت‌انگیزی داشته باشد کدام ممکن است اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی در مخالفت با نارسایی قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله ها قلبی دفاع کردن تدریجی هر دو حتی آنها را افزایش دهد». اتحادیه. اندازه عمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهره مندی بیشتر اجتناب کرده اند کمک های بهداشتی.

این بررسی آرم داد کدام ممکن است همراه خود آغاز روزه داری، مدیریت بیشتری بر شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت بیشتری بر خواستن شخصی به مصرف کردن دارید.

این بررسی ۲ نتیجه مهم را آرم می دهد:

اول: روزه انسان را اجتناب کرده اند بیماری های مختلف به طور قابل توجهی بیماری های مهلک قلبی مصون می دارد. پیامبر اکرم صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله در حدیثی اجتناب کرده اند عرف ابن ماجه می فرماید: «الصوم دفاع» یعنی روزه محافظت تبدیل می شود.

ثانیاً: روزه تأثیر را بیش از حد می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است پیامبر صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله بچه ها را به روزه پیشنهاد می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید می فرماید: (روزه، چون جای روزه دارد). کتب لغت به معنای ظرفیت مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استعداد شهوات ردیابی کرده اند.

با این حال این نتایج درمورد به روزه غیراسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمورد به روزه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاوره شده است کدام ممکن است اگر در سال عالی ماه به صورت اسلامی روزه بگیرد قطعا نتیجه فوق العاده بهتری ممکن است داشته باشد. .

روزه داری متناوب هر دو رژیم روزه داری متناوب یکی اجتناب کرده اند راه های کاهش پوند است کدام ممکن است باید غیر از مصرف کردن مشترک در هر وعده غذایی مشابه با ناشتا، در یک واحد فاصله روزی خاص بلعیدن شود، همراه خود انرژی محدود هر دو مقدار کم، پس اجتناب کرده اند این مدت می توانید با بیرون محدود کننده انرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کردن وعده های غذایی به صورت درست

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر