ضبط ویدئویی “یه دریا نریم” در جشن طلیسچی / این بار می خوانید – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


کنسرت علیرضا طلیچی شامگاه جمعه ۱۹ تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
علیرضا طلیچی که ۱۳ تیرماه امسال در مرکز همایش های برج میلاد با هوادارانش دیدار کرد. این بار نمایشگاه در تالار میلاد برگزار شد.
علیرضا طلیچی در این کنسرت دو جلسه ای تعدادی از قطعات منتخب و پرطرفدار خود را به همراه آثار اخیر خود ارائه کرد.
طلیسچی طبق معمول در کنسرت هایش با قطعه «زندگی جونام» روی صحنه حاضر شد و ضمن خوشامدگویی به مخاطبانش از اشتیاق خود به این اجرا گفت. در زیر قطعه‌های «تو فکر می‌کنی که هستی»، «نفس تو کی بود»، «قلب من» و «مرد بار من پدرم» یکی پس از دیگری اجرا شده‌اند.
علی رضا طلیچی آن را بدون همراهی ارکستر و با حضار خواند تا اینکه نوبت به اجرای قطعه جمیل مجنون رسید.
تالشی سپس با اشاره به سورپرایز اجرای خود گفت: موزیک ویدیوی کامل قطعه «یه دریا نریم» را برای اولین بار در این سالن مشاهده می کنید و سپس آن را اجرا می کنیم.
استقبال تماشاگران مهمانی از پخش ویدیوی کامل فیلم «یحیی داریا نریم» که به عنوان نفرات اول توانستند آن را تماشا کنند.
قبل از رسیدن طلیسچی به روی صحنه برای ادامه مراسم، صحنه با تغییر دکور اجرای قطعه «یه دریا نریم» همراه بود تا اجرای آن حال و هوای متفاوتی نسبت به قطعات دیگر داشته باشد و از این تغییرات برای ضبط زنده یادشده استفاده شد. اجرای این قطعه با تماشاگران
طلیسچی برای اجرای این قطعه به همراه اعضای یک ارکستر جلوی صحنه آمد و در حالی که روی صندلی نشسته بود، اجرای متفاوت و بی ارتباطی را اجرا کرد.
در این کنسرت تمرکز گروه اجرایی روی فیلمبرداری با اجرای قطعه «یحیی دریا نریم» که به گفته علیرضا طلیچی قرار بود در این کنسرت فیلمبرداری شود، متفاوت است. باید کلیپ جدیدی ساخته می شد که باعث شد تماشاگران با اشتیاق بیشتری بخوانند و خواستار اجرای مجدد این قطعه شوند.
به دلیل درخواست های مکرر هواداران، تالشی بلافاصله شروع به اجرای مجدد این قطعه کرد و در پایان از حاضران خواست این بار قسمت مقدماتی شعر را برای او بخوانند و حاضران در سالن یکصدا و با اشتیاق شروع به خواندن کردند. .
پس از آن قطعه های «لیلا»، «دل به دل»، «قاف»، «استرن»، «پایان زیباست»، «نه می خواهم» و «دل بد» اجرا شد و در پایان دو قطعه “قاف” و “دوست داشتنی” اجرا شد. دیوانه دوباره شنیده شد.
از نکات قابل توجه این اجرا تفاوت نور سالن و صحنه بود که جلوه های بصری جذابی به مراسم بخشید، به خصوص در اجرای قطعه «قاف» که مورد توجه حاضران قرار گرفت.
محمد عارف (گیتار نایلون)، مهراد حیدری (گیتار الکتریک)، فرید الهی (بیس)، امیرحسین آزمودا (پرکاشن)، کامیار عبدی (درامز)، مسیح منتظری (کیبورد) و سهند اسدی (ساکسیفون) به رهبری امیر بهادر. دهقان، نوازنده کیبورد، اعضای ارکستر علیرضا طلیسی.

مهمانی علیرضا طالسی در ۱۹ تیرماه ۱۴۰۱ در دو جلسه با حمایت موسسه فرهنگی هنری نوای سبند و به کارگردانی مهدی اسفندیار برگزار شد و تا نهم تیرماه در سالن هتل اسپیناس پالاس تمدید شد.

عکس خبر: غزل باقری

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369531