طرفداران “Seinfeld” نسخه Netflix را پس از رتبه بندی جدید در دسترس قرار نمی دهند

طرفداران "Seinfeld" نسخه Netflix را پس از رتبه بندی جدید در دسترس قرار نمی دهندسینفلد طرفداران ادعا می کنند که بخشی از کمدی محبوب دهه 90 که نه فصل در حال حاضر در Netflix پخش می شود ، قطع شده است. همانطور که برخی از کاربران توییتر اشاره کرده اند ، یکی از نمادین ترین اقدامات عجیب و غریب برنامه – گودالی معروف که جورج کوستانزا در فصل 8 “The Pothole” با آن روبرو شد – به دلیل بازبینی 16: 9 تمام قسمت ها (که همه آنها در ابتدا بود) حذف شد. در 3 نشان داده شده است)

آ شکلاتیادداشت های آلگرا فرانک ، مجموعه کفش های ورزشی به یاد ماندنی جری سینفلد به دلیل این واقعیت که اکثر برش ها اغلب قسمت پایینی صفحه را حذف می کنند ، از چندین قسمت حذف شده است.

البته این اولین بار نیست که طرفداران نسبت پخش برنامه کلاسیک را در پخش زنده مورد اعتراض قرار می دهند. هولو ، خانه اخیر سینفلد، همچنین آن را با نسبت تصویر 16: 9 نمایش می دهد. و وقتی که سیمپسونها وقتی برای اولین بار در سال 2019 به دیزنی پلاس آمدید ، بسیاری از بینندگان از اینکه برخی از بهترین جلوه های بصری این نمایش حذف شده بود ناراضی بودند. پس از شکایت ، دیزنی سرانجام فصل پخش را با نسبت 4: 3 به نسبت اصلی خود منتشر کرد ، بنابراین شاید روزی نتفلیکس نیز همین کار را انجام دهد.

زوج از سینفلد سازندگان موافقند که این کمدی می تواند با تغییراتی ایجاد شود. ماه گذشته در یک رویداد خبری Netflix ، سینفلد اذعان کرد که در مورد قسمت های خاصی از برنامه ، در مورد نه چندان قدیمی ، دوباره فکر کرده است.

او گفت: “تعدادی از چیزها وجود دارد که من می خواهم آنها را ترک کنم ، اما از نظر فلسفی واقعاً اعتقاد ندارم که گذشته را تغییر دهم یا حتی به آن فکر کنم.”

سینفلد افزود: “من فکر می کنم پشیمانی یک نکته فلسفی است که من با آن موافق نیستم. فرض بر این است که شما می توانید گذشته را تغییر دهید ، بنابراین من اینطور فکر نمی کنم. اما اگر مجبورم کنید یا به من وقت بدهید ، چند چیز وجود دارد – من برخی از مسائل را برطرف می کند. “

ببین کجا سینفلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *