“علاءالدین” نمایش بیشتری را پس از پیشرفت در عفونت COVID-19 لغو کرد

"علاءالدین" نمایش بیشتری را پس از پیشرفت در عفونت COVID-19 لغو کرد


تولید «علاءالدین» در برادوی در چند روز آینده پس از مثبت شدن آزمایش سایر اعضای تیم و عوامل بازی در مورد بیماری پیشرونده COVID-19 لغو می شود.

تهیه کننده برنامه در بیانیه ای در توئیتر گفت که این برنامه که از 1 اکتبر تا 10 اکتبر اجرا می شود لغو شده است و برنامه بعدی آن 12 اکتبر است.

بازگشایی “علاءالدین” روز سه شنبه نیم روز قبل از بسته شدن نمایش در روز چهارشنبه پس از کشف یک مورد COVID-19 در داخل شرکت انجام شد. پس از دو دور تمرین ، مجریان و کارکنان ، نمایش پنجشنبه قبل از اعلام روز جمعه بازگشایی شد تا دوباره بسته شود.

در بیانیه نمایندگان نمایش “علاءالدین” در توییتر آمده است: “ما از ناامیدی و ناراحتی ایجاد شده برای دارندگان بلیط عذرخواهی می کنیم ، اما ما معتقدیم که بینندگان موافقت می کنند که ایمنی باید در اولویت بازگشت ما به برادوی باشد.” تمام بلیط های نمایش لغو شده مسترد می شود.

دشواری باز ماندن “علاءالدین” چالش های تولید را پس از بازگشت هفته گذشته به برادوی که مدتها منتظرش بود ، با آن روبرو می کند. در حالی که “علاءالدین” اولین تولید برادوی بود که به دلیل COVID تعطیل شد ، بسیاری از تولیدات خارج از برادوی تحت تأثیر این مورد قرار گرفتند. به گزارش نیویورک تایمز ، “پیشخدمت” در نمایش خود آزمایش مثبت داشت ، اما “می تواند از این آزمایش برای تعیین وضعیت خوب بقیه بازیگران استفاده کند و سپس مطالعات بیشتری را ادامه دهد.”

اتاق بازرگانی لیگ برادوی همچنین اعلام کرده است که شرایط فعلی ایمن سازی برای تماشاگران ، هنرمندان ، خدمه و کارکنان تا پایان سال باقی خواهد ماند.

اتحادیه در بیانیه ای اعلام کرد: “مالکان و مجریان همه 41 سالن از 41 سالن برادوی در شهر نیویورک همچنان خواهان ایمن سازی برای تماشاگران ، از جمله هنرمندان ، اعضای گروه و کارکنان تئاتر ، در طول سال خواهند بود.” در جمعه.

تماشاچیان زیر 12 سال که نمی توانند واکسینه شوند باید در عرض 72 ساعت از شروع آزمایش ، آزمایش منفی COVID-19 PCR انجام شده توسط ارائه دهنده پزشکی یا آزمایش مختل کننده سریع COVID-19 را در عرض شش ساعت از شروع ارائه دهند. از درمان

لیگ می گوید این شرایط را برای سال 2022 در دسامبر بازبینی می کند.

فرماندار کتی هوچول می گوید شیوع “علاءالدین” اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

“تنها پاسخ این است که افراد بیشتری در حال واکسیناسیون هستند و افراد حاضر در نمایشگاه واکسینه می شوند ، افراد حاضر در کنسرت واکسینه می شوند ، بنابراین وقتی چند ساعت روی صندلی های خود می نشینند و در نهایت لذت می برند ، می توانند احساس اطمینان کنند. خود را نشان می دهند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *