غذاهایی که سرشار از ویتامین D و B12 هستند اما کلسترول کمی دارند؟ : تغذیه


ویرایش: متأسفم که من اشتباه خواندم که شما گفتید LDL شما 190 است فکر کنم این تمام است. LDL 190 در واقع بسیار بالا است ، اما شاید لازم نباشد آنقدر که فکر می کنید نگران باشید. بقیه نظرات اصلی خود را در زیر بدون ویرایش می گذارم. اما من با خواندن نظرات شما اشتباه کردم.

ویرایش نشده: شما کلسترول بالایی ندارید ، در واقع ، بر اساس نمودار بسیار خوبی که در Nature از کلسترول بزرگ در مقابل مرگ و میر همه علت منتشر شده است. کلسترول تام خوب تشخیص داده شد. و در صورت نیاز به کاهش کلسترول تام این نشان می دهد که شما در معرض خطر کلی مرگ قرار دارید. و قوس گروه سنی شما کم عمق است. این بدان معناست که کلسترول شما می تواند در محدوده وسیعی به هر نقطه ای برسد. و تفاوت چندانی نخواهد داشت.

امیدوارم به حرف های من گوش دهید. این چیزی است که تصورات غلط در مورد کلسترول را روشن می کند. مدتهاست که تمرکز بر بیماری های قلبی است. قابل فهم زیرا بیماری قلبی قاتل شماره یک است. اما کلسترول به دلایل مختلف در بدن شما وجود دارد. و معلوم می شود که در سایر زمینه های سلامتی ، مزایای زیادی را به همراه دارد. هنگام نگاه کردن به بیماری های قلبی شما نگرش اشتباهی در مورد آن ایجاد می کنید. زیرا کلسترول بر همه جنبه های سلامتی تأثیر می گذارد. و این اطلاعات جدیدی نیست. من حداقل 10 یا 15 سال است که این را می دانم. اگر مجبور باشید کلسترول کل خود را از 190 به 150 کاهش دهید ، بله ، خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهید. اما خطر مرگ ناشی از چیزهای دیگر را بسیار افزایش می دهد. و هنگامی که کلسترول را به طور گسترده و کلی در نظر بگیرید. از منظر مرگ و میر همه علت می بینید که کلسترول در طیف وسیعی خوب است. غذای سالم می خورم. من یک تن سبزیجات می خورم و مقداری گوشت منبع خوب من در فواصل مکرر روزه می گیرم و به اندازه کافی استراحت می کنم. و سعی کنید نور خورشید را دریافت کنید تقریباً با همه چیز بسیار خوب پیش خواهم رفت. و کلسترول کلی من همیشه بین 205 تا 255 خارج می شود و از این بابت خوشحالم. زیرا از منظر طول عمر من همیشه در وسط محدوده بهینه هستم. منطقی است ، HDL من بالاتر است ، من تقریبا همان HDL و LDL را دارم که همسرم دارد. بسیاری از مردم سرشان را به دیوار می کوبند و فکر می کنند. “من خیلی خوب غذا می خورم. چرا کلسترول من کاهش نمی یابد !؟ ”معلوم می شود که بر اساس مرگ و میر همه علت. آنچه بسیاری از مردم آن را به عنوان کلسترول “بالا” تعریف می کنند ، در واقع کلسترول مناسب است. با فرض اینکه شما کمترین خطر مرگ را می خواهید. این همان چیزی است که من می خواهم. من قصد ندارم تمام انرژی و انرژی خود را صرف این کنم که طعم غذایم بد شود. کیفیت زندگی من را کاهش داد و به سادگی تبادل X ، کاهش تعداد بیماری های قلبی با X + Y ، کل خطر مرگ را افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *