غذای خوب ، بیشتر ، و دید دوستانه در فرهنگ دولس آستوریا

غذای خوب ، بیشتر ، و دید دوستانه در فرهنگ دولس آستوریا


همه چیز با یک churro شروع شد. کالی پاپاس ، “نانوایی آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شده و قبل از مهاجرت به شرق به نورث پورت با دخترش در آستوریا زندگی کرده است ، مدتهاست که یک رستوران افتتاح کرده است. اما تا زمانی که فرزندانش بزرگ نشدند (خواهرش در حال حاضر 17 ساله است) و مهمتر از همه ، تیم خوان کورتز یکی از کارهای بدی را که باعث ایجاد او شد ، به او داد که برنامه ریزی سرعت گرفت.

پاپاس به Gothamist می گوید: “خوان برای من یک churro ایجاد می کند و من واقعاً آن را دوست دارم.” “و من اینطور هستم ، این چیزها باید در جایی فروخته شوند زیرا بسیار خوب است! این یک شروع است … اما بعد فکر کردم ،” اوه ، مقداری بستنی اضافه کنید – من دوست دارم بستنی خودم را درست کنم – و سپس ما فکر می کنیم ، “اجازه دهید کمی غذا اضافه کنیم …”

و سپس یک بیماری همه گیر ، که تا حدی بر خلاف قصد بود ، فقط مقاصد او را تقویت کرد. پاپاس می گوید: “من فقط می خواهم زندگی خود را به بهترین نحو انجام دهم ، ببینم آیا می توانم آن را محقق کنم و فقط شانس زندگی داشته باشم.” “بعد از این که کووید تحت تأثیر قرار گرفت ، و همه چیزهایی که از آن به بعد اتفاق افتاده است ، احساس می کنم – زندگی کوتاه است ، مانند زمان دیگر وجود ندارد ، بیایید تلاش کنیم.”

منوی Dulce Cultura دارای گزینه های جالبی است. ده ها قصادیلا ، تعداد زیادی تورتا ، چند بوریتو ، و همچنین ناچو ، باندریلا (یا “خیابان مکزیک”) ، تامال ، بیریا اسکویتس (که بسیار شبیه به نظر می رسد) و Cheesy Mexi Fries ، که من غذای گیاهی دارم ذرت شیرین و گل کلم کبابی.

خرده های نان حیرت انگیز است ، زیرا از یک سیب زمینی ترد بزرگ که زیر یک سس پنیر پرتقال یخی دفن شده سرو می کند. پاپاس با این غذا دو چشمه آب گرم به سفره من تحویل داد ، یکی از هانابرو ، دیگری از فلفل شبح ، و بهشت ​​غذای سنگی بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

پیکان

تاکو در مرکز طعم و مزه چیزها قرار دارد و سه موردی که من می خورم عالی هستند. Cortez هیچ ترکیبی از آن را با این مواد ندارد و شکم خوک با پوشیدن قطعات تراشه یک بشقاب بزرگ ، چرب و نرم و متعادل نشان داده است. ماهی تاکو با تکه های سرخ شده ak پر شد و سرخ شد ، با مواد اضافی ، به علاوه سالسای انبه مانا آلسا. و بیرریا ، که یک جانور است ، به تنهایی یک جانور ، غنی ، آبدار و حیله گر است و هنگامی که در گوارش غوطه ور می شود ، بسیار بیشتر عمل می کند.

سایر گزینه های تاکو شامل Chorizo ​​با پنیر ، Fajita Chicken with corned corn ، Carne Asada ، Al Pastor ، میگو با آووکادو و قارچ با پنیر Oaxaca است. هر دو تاکو در دو اندازه برای سفارش وجود دارد ، معمولاً حدود 9 دلار ، اما می توانید انواع آن را مخلوط کرده و مطابقت دهید ، یا خود را با حداکثر سه نفر فریب دهید.

در صورت امکان در فضا صرفه جویی کنید. یا فقط برای غذاهای شیرین ، که شامل بستنی خانگی با طعم Pass مانند Passion Ion ، Nutella Concha ، Chocolate ، Mango Ango و Biskoff Butter Butter است ، برای زمان بیشتری برگردید. برای تهیه کیک برنج می توانید شربت ها و چاشنی های مختلف قند اضافه کنید ، یا کیک های برنجی خود را با کنچای تازه برای ساندویچ بستنی جفت کنید. من این کار را با دارچین چورو (Pappas’s Cinnamon Churro) انجام دادم و بسیار خوشمزه ، رضایت بخش و با ارزش بود.

و البته ، Cortez churros وجود دارد که می توانید آنها را فقط به عنوان “چوب” یا با چیزی مانند Nutella یا dulce de leche یا “Loop Churros” در طعم هایی مانند Febity Pebbles ، S’mores و Almond Joy سفارش دهید. پاپاس هنوز منتظر مجوز آبجو و شراب است ، اما در این میان قهوه مناسب ، جاریتوس و هورچاتا وجود دارد.

Dulce Cultura طبیعی است. بعدازظهرهای شنبه ، پاپاس مشغول پخت ، پخت و توزیع پذیرایی دوستانه برای همه کسانی است که می آیند. دختر وسطی او در حالی که غذا می چید و میز را می چید ، در پیشخوان کار می کرد. و کورتز آن را به آشپزخانه می آورد.

پاپاس و کورتز خود محل را طراحی و ساختند – “قبل از کار ، بعد از کار ، شش ماه خون ، عرق و اشک طول می کشد” – با صندلی های پیاده رو با سرپناهی زیبا ، به علاوه یک میز داخلی از قبل چیده شده برای یک مهمانی رنگارنگ. یا صندلی های پنجره ای. طراحی فصل شگفت انگیز این بار نیز م effectثر است.

درون فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید از اینکه هر روز به آستوریا باز می گردد بسیار هیجان زده است. “آیا می دانید وقتی وارد مکانی می شوید و احساس می کنید درست است؟ این احساس درستی است. این خانه بسیار زیبا است. بنابراین دوستانه ، من همه افراد جامعه را دوست دارم ، این عالی است. ” از آنجا که افراد زیادی برای استقبال از پاپاس از آنجا عبور می کردند در حالی که من آنجا نشسته بودم و غذایم را می سوزاندم ، همان احساس را گفتم.

Dulce Cultura در خیابان 42-20 31st ، نبش خیابان 43rtd واقع شده است و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 عصر تا 10 شب و جمعه تا یکشنبه از ظهر تا 10 شب ، دوشنبه تعطیل است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *