فراخوان نظرسنجی سراسری «چادر ما»


به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت؛ میکائیل باقری، مدیرکل قرآن، عترت و اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش در خصوص جزئیات فراخوان خیمه گاه ما گفت: این نظرسنجی با هدف شناسایی دانش آموز موفق و ممتاز و معرفی دانش آموزان انجام شده است. او به یک هیئت مذهبی رفت.»

وی افزود: مدیران مدارس می توانند شورای دانش آموزی را در مدرسه خود در قالب یک بخش ۵ دقیقه ای (به قول خودشان از معاون/ مربی یا دانش آموز مسئول شورا) ارائه و فعالیت های اصلی شورا را بیان کنند. به همراه دلایل موفقیت و ویژگی های عالی آن.

مدیرکل قرآن، عترت و اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: خلاقیت، شمولیت و ابتکار مهم ترین معیار انتخاب هیئت های مذهبی برتر و موفق است.

وی ادامه داد: در پایان نظرسنجی با ارائه هیئت های مذهبی موثر و موفق، با سپر تقدیر، هدایای فوق العاده و همچنین بسته فرهنگی موارد درخواستی هیئت تجلیل خواهد شد.

یادآور می‌شویم مدیران مدارس می‌توانند اقدامات و فعالیت‌های هیئت‌های مذهبی دانش‌آموزان مدارس خود را تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ به آدرس [email protected] در شبکه شاد ارسال کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کانال هیئت‌های مذهبی به نشانی @ مراجعه کنند. heyatdaneshamozimedu در شبکه شاد.

انتهای پیام