فروشنده برونکس که تولید جدیدی از شهر داشت ، بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت کرد

فروشنده برونکس که تولید جدیدی از شهر داشت ، بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت کرد


یک فروشنده خیابانی برانکس که یک محصول 10000 دلاری توسط NYPD مصادره و توسط اداره بهداشت شهر دور انداخته شده بود ، همانطور که در یک ویدئوی ویروسی ضبط شده است ، شنبه 13،000 دلار از حامی مشاغل خود دریافت کرد.

دیانا هرناندز کروز ، فروشنده مواد غذایی که می گوید از شهر درخواست مجوز کرده است ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در Pelham Parkway ، محله ای که در آن میوه و سبزیجات خریداری شده در همان روز بر روی کامیون ها پرتاب شد ، مشارکت کرد. به

هرناندز کروز ، 36 ساله ، پس از بازرسی در یک کنفرانس خبری به یک کلاهبردار اسپانیایی گفت: “این امر توسط شهردار به من داده نشده است ، بلکه مردم من هستند که رویای من را شکستند.” “من از شخصی که این را برای من آورد تشکر می کنم زیرا آینده بهتری برای فرزندم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کرد ، مادر چهار فرزند است. او تجارت خود را در White Plains و Pelham Parkway South به مدت پنج سال ادامه داد.

این کمک ها از سوی بیش از 180 اهداکننده ، همراه با جمع آوری کمک های مالی آنلاین توسط مقامات ولسوالی برای عدالت ، گروهی متشکل از کارگران شهرداری که خواهان برگزاری یک نمایشگاه در سطح شهر بودند ، دریافت شد. یکی از حامیان وی مدیر رادیو Hot 97 Ebro بود که مبلغ 5000 دلار اهدا کرد. هرناندز کروز در کنار کمک مالی ، یک لپ تاپ و چاپگر برای پسر بزرگترش در دبیرستان دریافت کرد.

این کمک مالی باعث رونق کسب و کار محصولات بیرونی هرناندز کروز می شود که وی سالهاست آن را حفظ کرده است. در 23 سپتامبر ، هرناندز کروز توسط NYPD و مقامات وزارت حمایت از مصرف کنندگان و کارگران (DCWP) به دلیل فروش غذای تازه بدون اجازه فروشنده غذای سیار مورد استناد قرار گرفت. NYPD سرانجام با اداره بهداشت به منظور دور انداختن محصول تماس گرفت. رهگذران متوجه اتفاقاتی شدند که شروع به ضبط این حادثه در تلفن او کردند. این ویدئو با برنامه فروشندگان جاده ، گروه حمایتی راهداران به اشتراک گذاشته شد و در حساب توییتر خود منتشر شد. این ویدئو ویروسی شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت داشت.

سرانجام ، مقامات DCWP ، مقامات NYPD و کارگران سرویس بهداشتی پس از تجربه خشونت شدید روستاییان بدون پرتاب غذا ، منطقه را ترک کردند. هرناندز کروز غذای باقی مانده را برایش آورد.

کارینا کافمن گوتیرز ، معاون برنامه فروش راه ها ، می گوید: مردم از اینکه آنچه را که برایش اتفاق افتاده است مشاهده کرده اند عصبانی هستند و می خواهند نظرش را تغییر دهند. همسایه هایش که از دیدن غذای گم شده و دور ریخته بسیار عصبانی بودند ، اما سوء استفاده از دیانا ، یکی از اعضای عزیز این محله را نیز مشاهده کردند. “

شهردار بیل دی بلاسیو از جمله خشمگینان شهردار بود که چند روز پس از این حادثه آن را “روش قدیمی ارتباط نداشتن و استفاده نکردن از عقل سلیم” نامید.

شورای شهر به دنبال افزایش تعداد مجوزها در حدود 4000 مورد بوده است. مجوزها 400 بار در سال طی دهه آینده ، از سال 2022 صادر می شود. با این وجود ، هنوز هزاران نام در انتظار صدور مجوز رسمی و انجام مشاغل خود هستند. لیست انتظار یک سیستم بازار سیاه مجوزهای اجاره به فروشندگان را با قیمت بیش از 25000 دلار ایجاد کرده است.

کافمن گوتیرز می گوید: “من فکر می کنم مهمترین بهبودی از این حادثه این است که این اولین بار نیست.” “

سناتور جسیکا راموس و نماینده کنگره جسیکا گونزالز روخاس لایحه ای را برای مجوز نامحدود تهیه کرده اند که طبق گزارشات مورد انتقاد مشاغل محلی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *