فعالیت خارج از فصل امانوئل کوئیکلی نظر نیکس را جلب کرده است

فعالیت خارج از فصل امانوئل کوئیکلی نظر نیکس را جلب کرده است


به طرز شگفت انگیزی ، مانند فصل موتورسیکلت های قوی امانوئل کوئیکلی ، آنچه در پی داشت ، روی تام تیبودو ، سرمربی نیکس تأثیر گذاشت.

روز بعد از اینکه هاکس ها فصل نیکس را به پایان رساندند ، کویکلی در مرکز آموزشی MSG در تاریتاون روی بازی خود کار کرد. او تقریباً هر روز را در تابستان آنجا می گذراند. او درخواست کرد در لیگ تابستانی NBA بازی کند.

موفقیت وقتی خیس می شود به سر نمی برد.

تیبودو گفت: “من عاشق مردان هستم. “هیچ کس بیشتر از او زمان خود را اینجا نمی گذراند. … او فقط بازی را بسیار دوست دارد. کار دیگری نمی تواند انجام دهد. “

کویکلی – او میانگین فصل قوی 11.4 امتیاز و دو پاس گل داشت در حالی که 38.9 درصد از سه امتیاز شوت کرد – فقط او را وادار به تجربه بیشتر کرد. برای او ، تنها راه تحقق این امر این است که طوری کار کنید که انگار تازه وارد است. این امر در طول جلسات آموزشی ادامه یافت و کویکلی 6 پا -3 متر به طور منظم برای ورود به مسابقه شبانه به محل نیکس می آمد.

او گفت: “من فکر می کنم این کمی از شخصیت من است.” “من از چند مرد کنارم در دبیرستان آموختم که شما باید سخت کار کنید تا بهترین باشید.

“این برای من یک فرمول است که کار می کند ، و من همچنان از آن استفاده خواهم کرد.”

امانوئل کوئیکلی برای بهبود اولین فصل خود در نیکس تلاش کرده است.
رابرت سابو

جولیوس رندل (دلیل شخصی) تمرین روز جمعه را از دست داد و در بازی تدارکاتی شنبه مقابل ویزاردز بازی نخواهد کرد. تیبودو در پاسخ به این سوال که چه ارتباطی با همسر رندل ، کندرا ، و کار با فرزند دوم آنها دارد ، لبخندی زد و گفت: “دلیل خوبی است.”

اوبی توپین و کوین ناکس دقیقه بیشتری را در محل Randle خواهند دید.

تیبودو گفت: “ما عمق کیفیت خوبی داریم و من می خواهم برخی از این افراد را ببینم.”


روز جمعه ، نیکس سرمربی تایلر هال را خرید ، که در لیگ تابستانی برای آنها بازی می کرد و در دو فصل گذشته در تیم G-League حضور داشت. هال 24 ساله ، به طور متوسط ​​9.5 امتیاز ، 3.6 ریباند و دو گل را به ثمر رساند در حالی که 41.1 درصد از سه امتیاز 53 بازی G-League را به ثمر رساند. این مکان بعد از نیکس به جز لوکا ویلدوزا در آخر هفته گذشته افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *