فعالیت ۱۸۰۰ گروه جهادی در کرمانشاه


فعالیت گروه‌های جهادی

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، فرزاد دوستوندی، مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه امروز در نشستی با اشاره به سالروز تأسیس بیسج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری در ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال ۷۹، اظهار کرد: بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مناطق محروم فعالیت می‌کند.

وی افزود: مشارکت در خدمت‌رسانی به محرومین در قالب حرکت‌های جهادی به جریان عمومی و خودجوش تبدیل شده و این موضوع می‌تواند به عنوان یک الگوی بی‌نظیر اسلامی ــ انقلابی در اداره امور کشور ارائه شود.

مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه به خدمات بسیج سازندگی استان اشاره کرد و گفت: در بخش فعالیت عمرانی، آبرسانی به روستاها، احداث منازل نیازمند، ساخت مدرسه و راهسازی روستایی اقدامات خوبی انجام گرفته است.

دوستوندی با اشاره به اجرای طرح بزرگ بسیج آبرسانی در سطح روستا‌های استان، گفت: در مدت ۳۰ ماه قرار است با همکاری بسیج سازندگی سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه و قرارگاه نجف اشرف به ۳۴۲ روستا در استان آبرسانی انجام شود.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه اظهار کرد: بیش از ۱۸۰۰ گروه جهادی شناسنامه‌دار و ثبت شده در استان کرمانشاه فعالیت می‌کنند که ظرفیت خوبی برای خدمت‌رسانی هستند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر