فقط رئال مادرید و بایرن مونیخ شکست خوردند! پایگاه خبری و تحلیلی افق


رئال مادرید در هفته های آینده قصد خرید و فروش بازیکنان جدید را دارد اما وضعیت مالی آنها بسیار خوب است و فلورنتینو پرز و گروهش بحران سال های اخیر را به خوبی پشت سر گذاشته اند. در واقع رئال مادرید حالا به راحتی می تواند بازیکنی تا سقف ۱۰۰ میلیون یورو را بدون مشکل مالی یا مجبور به فروش بازیکن جذب کند و در واقع کادر فنی باشگاه باید در این مورد تصمیم گیری کند.

رئال مادرید اواخر فصل گذشته به سراغ جذب کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن رفت، اما این انتقال لغو شد و ستاره فرانسوی قراردادش را تمدید کرد. سایت Goal.com مدعی شده است که در بحبوحه شیوع ویروس کرونا در دو سال گذشته، تنها دو باشگاه رئال مادرید و بایرن مونیخ توانسته‌اند بودجه اقتصادی مثبتی ارائه دهند و از این فاجعه نجات پیدا کنند.

در دو سال گذشته باشگاه‌های بزرگی مانند بارسلونا، اینتر، میلان، لیورپول و بودند مشکلات مالی زیادی داشته‌اند، اما مدیریت درخشان فلورنتینو پرز در این مدت شرایط را برای رئال مادرید بهتر کرده است و این باشگاه همچنان با مشکل مواجه است. فرصتی برای جذب ستاره های بزرگ البته به نظر می رسد رئال مادرید پس از جذب آنتونی رودیگر و اورلن شومان برنامه خاصی در سر نداشته و در حال حاضر پیگیر اتفاقات بازار تابستانی است.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369519