فواید ورزش برای سلامت روان | تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ اغلب ، ما بر فواید جسمانی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی نیز به همراه دارد. اگر تا به حال “قد دونده” را تجربه کرده اید ، منظور ما را می دانید و تأثیرات روانشناختی مثبت ورزش به خوبی در آموزش ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. در دانشگاه دوک ، از طریق آزمایشات تصادفی مشخص شد که مزایای ورزش بر سلامت روان با مزایای درمان ضد افسردگی قابل مقایسه است.

اضطراب ، افسردگی و استرس را کاهش دهید

وقتی افسردگی و اضطراب را تجربه می کنید ، ورزش ممکن است آخرین چیزی باشد که به ذهن شما می رسد. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی ورزش های کم فشار نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. مهم نیست چی انجام می دهید ، فقط قدم به جلو می گذارید.

گفته می شود ، حضور در یک باشگاه ورزشی به شما امکان می دهد تا فعالیت های متنوعی را انتخاب کنید ، بیشتر از آنچه در خانه دارید ، و شانس خود را برای پیدا کردن چیزی که از آن لذت می برید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات ورزشی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

بهتر بخواب

خواب ناکافی با بسیاری از مشکلات سلامتی ارتباط دارد و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد روشن است: شروع منظم ورزش باعث می شود به زودی دوباره بخوابید.

خودنگاره

ورزش منظم و خواب خوب نه تنها می تواند ظاهر شما را بهبود بخشد ، بلکه تعیین اهداف کوچک و دستیابی به اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. احساس اینکه از نظر احساسی “گازتان تمام شده است” می تواند بسیار مفید باشد. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن سریع برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به مزایای چشمگیر بهبود سطح استقامت پی می برند.

افزایش انرژی

استقامت تازه کشف شده نه تنها به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام از طریق ورزش کمک می کند ، بلکه به فعالیت های دیگری نیز منجر می شود. هرکسی که از اضطراب و افسردگی رنج می برد می داند که انجام کارهای روزانه تا آنجا که ممکن است دشوار است ، به همین دلیل افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

اگرچه ورزش در نهایت بهره وری شما را افزایش می دهد ، اما زمانی که یک مشکل سلامت روان انرژی شما را از بین برده است ، شروع به کار دشوار است. در اینجا برخی از نکات را باید در هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام رعایت کنید.

نحوه شروع و پایبندی به فعالیتهای ورزشی

تناسب اندام کندی دارای چندین مکان در سراسر جنوب جرسی است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی استخر ما در ترنسویل ، نیوجرسی یا هر یک از مکانهای ما در جنوب جرسی هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *