فیلم «مقام مهدی» در ۷ سطح در خراسان جنوبی به حاضر درآمد


فیلم به گزارش ایکنا به نقل اجتناب کرده اند بخش هنری خراسان جنوبی، بخش هنری خراسان جنوبی همراه خود این سیستم ریزی های شخصی اجتناب کرده اند ابتدای سال، توانست مقام حضرت مهدی (عج) را در هفت سطح استان به حاضر بگذارد کدام ممکن است همراه خود گفتن بی نظیری مواجه شد. افراد بومی

فیلم سینمایی «پرونده مهدی» به کارگردانی هادی حجازیفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه کنندگی حبیب الله وال نژاد، فیلمی عاشقانه است کدام ممکن است لحظاتی اجتناب کرده اند اقامت شهید مهدی باکری به همان اندازه زمان شهادتش را روایت می تدریجی.

جایگاه مهدی در جشنواره فیلم فجر امسال در ۱۴ موضوع مختلف نامزد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ سیمرغ اجتناب کرده اند جمله سیمرغ بلورین بهتر از فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از فیلم اول را اجتناب کرده اند آن شخصی کرد.

این فیلم داستان اقامت سرکرده تیپ عاشورا مهدی باکری را در شش سکانس اجتناب کرده اند زمان آشنایی همراه خود شریک زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ازدواجشان به همان اندازه زمان بیانیه سوگند خورده روایت می تدریجی.

به تذکر می‌رسد فیلم «پرونده مهدی» یکی اجتناب کرده اند فیلم‌های صحیح برای گام دوم انقلاب اسلامی باشد، از دارای ایثار، ایثار، خلاقیت، ابتکار، طراوت، حساب کردن بلند مدت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر مناسب است. شخصیت ایرانی – سبک اقامت اسلامی را به خوبی آرم می دهد.

بخش هنری خراسان جنوبی اطمینان حاصل شود که حاضر بیشتر جایگاه فیلم مهدی (عج) در استان، این سیستم های مختلفی اجتناب کرده اند جمله نشست مسئولان باکلاس ادارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه ها خوب هفته در گذشته اجتناب کرده اند در دسترس بودن فیلم در بخش هنری استان، نشست خبری برای حاضر فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت رسانه ای در سینما بهمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکران مردم با بیرون سینما.

محافظت خبری منتشر شده فیلم مهدی در سینما بهمن، حاضر جامعه ولایت در ۳ خبر برای استانداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خبرگزاری های مطرح قلمرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشکار اجتناب کرده اند پوستر فیلم مهدی در منزل شهید جاوید الجواد. . اطهر (شهید غلامرضا دستجردی) توسط سیمای شهید استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خبرگزاری ها، دیدار سر به سر همراه خود قرارگاه بهبود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاون باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی انصار الرضا در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمایت اجتناب کرده اند {اطلاع رسانی} را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند حضور روابط پیوندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای جهادی در شهرستان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکران سیار همراه خود توافق در فرمان (روستاها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرهای گمشده سینما) انجام تبدیل می شود.

گفتن اکران فیلم در روستاهای مرزی در موقعیت یابی خبری، اکران فیلم در روستای مرزی شاهداشی نهبندان در روز یکم وروردین، اکران فیلم در روستای مگان نهبندان در روز سوم وروردین همراه خود توافق زیرنویس رادیو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون قلمرو در اقصی عوامل استان گزارش را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزارش این فیلم در سینما بهمن منتشر شده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بینندگان در ۲ این سیستم خشمگین رادیویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیونی قلمرو منتشر شده می شوند.

علاوه بر این حدس و گمان به این فیلم چهارشنبه ۱۵ فروردین در اسلامیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فردوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ پنجشنبه در خوسف حاضر داده شود.

بخش هنری خراسان جنوبی اجتناب کرده اند ابتدای نوروز تاکنون بیش اجتناب کرده اند هفت اجرای نهایی در روستاهای شاهدشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مگان نهبندان، روستای کرگند گان، شهر بهشت ​​اسلامی، خوسف را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیرجند اجرا کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکنون بیش اجتناب کرده اند ۵۰۰ نفر این فیلم را تماشا کرده اند.

در جاری حاضر لوکیشن فیلم مهدی در بیرجند {هر روز} در سینما بهمن حاضر داده تبدیل می شود.

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر