قاضی آرون می خواهد تا آخر عمر در کنار یانکی ها بماند

قاضی آرون می خواهد تا آخر عمر در کنار یانکی ها بماند


بوستون – قاضی هارون قبل از اینکه تحت تأثیر آژانس قرار گیرد ، به وضوح گفت که چگونه آینده خود را می بیند و وارد آخرین فصل خود می شود.

داور بعد از اینکه یانکی ها فصل 6-2 را در برابر Red Sox در بازی AL-wild card در سه شنبه در Fenway Park به پایان رساندند ، گفت: “من می خواهم یک یانکی مادام العمر باشم.” “من می خواهم تا آخر عمر کمربند ببندم. شما هرگز نمی دانید آینده برای شما چه خواهد بود. هر اتفاقی بیفتد ، با قراردادها و معاملات تحت کنترل من. “

قاضی آخرین سال میانجیگری را قبل از تبدیل شدن به یک بازیکن آزاد داشت و وقتی از او پرسیده شد که آیا فصل مهمی برای آینده او است یا خیر ، داور مکثی کرد و گفت: “حدس می زنم می توانی آن را بگویی.”

قاضی هارون
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

او پس از هومر از آنتونی ریزو ، با یک شوت قهرمانی را در رده ششم کسب کرد ، سپس شوت جیانکارلو استانتون را از هیولا سبز به خانه فرستاد ، اما داور برای دور دوم مسابقه بیرون رانده شد و مجمع یانکی ها سقوط کرد.

این بهترین شانس یانکی ها برای بازگشت به بازی را به پایان رساند ، زیرا داور شانس دیگری برای کسب عنوان قهرمانی برای صعود دید.

داور در مورد نمایش برای یانکی ها گفت: “این افتخار باورنکردنی است.” “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای تیم فداکاری زیادی کردم و آنها هم فداکاری کردند تا به من فرصت دهند. میخوام اینجا ببرمش خونه شما نمی دانید آینده در اینجا چه خواهد شد. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *