قاضی دادخواست طرح ساخت راه بندر 250 پوند را رد کرد

قاضی دادخواست طرح ساخت راه بندر 250 پوند را رد کرد


دعوی متوقف ساختن یک ساختمان جنجالی 850 میلیون دلاری در بندر خیابان جنوبی روز چهارشنبه رد شد ، اما گروه های مخالف قول داده اند که به مبارزات انتخاباتی خود ادامه دهند.

طرح “کوچکتر” برای 250 راه آبی در ماه مه توسط کمیته حفاظت به تصویب رسید. این طرح که توسط هاوارد هیوز تدوین شد ، پس از شکایات مبنی بر نامناسب بودن ساختار 470 فوت برای جامعه (پیش از سیل بیش از 900 پا) ، زیرا در شهر بندری تاریخی واقع شده بود ، در شکایات تجدید نظر شد.

نسخه تأییدشده 324 فوت ارتفاع دارد ، دارای 24 طبقه است و دارای 270 آپارتمان است و در مجموع 70 اتاق برای مسکن مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است. هوارد هیوز همچنین مبلغی را برای بازسازی موزه بندر زیر آب اهدا کرد و معتقد بود که آپارتمان ها و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس های هوایی محل فعلی پروژه را نشان می دهد

پیکان

با این حال ، احزاب مخالف ، علیرغم ترغیب واحد برای انتقال آدرس NYPD در نیویورک به چندین مکان ، تغییرات عمده ای را در محله منزجر کننده پیدا کردند. ائتلاف در طول تابستان شکایت کرده و معتقد است که کمیسیون برجسته “با وجود بیش از سه برابر ارتفاع ساختمانهای موجود در شهر” با تأیید ساختمان “وظایف خود را نادیده می گیرد”.

اکنون Crain’s نیویورک گزارش می دهد که قاضی آرتور Engoron پرونده را رد کرده و اشاره می کند که حکم این حکم “ناتمام است و بنابراین برای بررسی قضایی فاقد صلاحیت است.”

Seaport استدلال کرده است که لغو تنها زمانی است که آنها بتوانند با ساختمان مخالفت کنند. سائول شاپیرو ، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: “مزیت ما نسبت به از دست دادن چنین عملیاتی این است که ما اکنون این فرصت را داریم که زمان بیشتری را صرف نوآوری ، پالایش ، افزایش و اعتراض به ادعاهای خود کنیم.”

علاوه بر این ، اتحادیه بنادر تأیید می کند که کمیته حفاظت از نشانه ها “قوانین اساسی حفظ تاریخ در شهر نیویورک را با پذیرش مبادله قراردادها به دلایل ارزشمند مانند موزه بندر ، حومه و حومه” تغییر می دهد. / یا واحدهای مسکونی. “

سخنگوی شرکت هوارد هیوز جیمز یولز به Crain گفت: “ما از رسیدگی دقیق دادگاه و رد فوری دادخواست قدردانی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *