قاضی دیوان عالی Sotomayor دستور واکسیناسیون COVID را برای پیشروی مدرسه NYC تأیید کرد

قاضی دیوان عالی Sotomayor دستور واکسیناسیون COVID را برای پیشروی مدرسه NYC تأیید کرد


سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ، درخواست چهار معلم مدارس دولتی نیویورک را برای جلوگیری از دستور شهردار بیل دو بلاسیو مبنی بر واکسیناسیون کلیه کارکنان وزارت آموزش و پرورش (DOE) با واکسن COVID-19 رد کرد. مردم بومی برانکس روز جمعه گفتند که دیوان عالی کشور به این اعتراض که به دنبال توقف فرمان شهر قبل از اجرای کامل آن است ، رسیدگی نخواهد کرد.

دکتر دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت و درمان منطقه گفت: “الزامات واکسن ما برای کارکنان مدارس نیویورک در دادگاه های ایالتی ، دادگاه های فدرال و دیوان عالی بررسی و تأیید شده است.” واکسیناسیون دانش آموزان و کارکنان را ایمن تر می کند. “

مهلت دریافت کارکنان DOE حداقل یک واکسن COVID -19 در ابتدا برای 27 سپتامبر تعیین شده بود – اما به دلیل دستور منع موقت توسط قاضی فدرال پس از شکایت اتحاد فدرال از شهر به دلیل نیاز به واکسیناسیون کارگران شهرداری به تعویق افتاد. به به دادگاه تجدید نظر فدرال این فرمان را عصر دوشنبه لغو کرد و شهردار د بلازیو ساعت 5 بعد از ظهر جمعه ، 1 اکتبر ، مهلت واکسیناسیون کارکنان DOE را تعیین کرد ، به این معنی که در کلاس باقی می ماند.

بر اساس داده های منطقه ، تا روز جمعه ، حداقل 90 of از کارکنان DOE حداقل یک بار واکسینه شده اند. در میان معلمان ، این میزان 93 است ، به این معنی که حدود 5500 نفر از 78 معلم آموزش و پرورش در این منطقه از مقررات پیروی نمی کنند. حدود 98 درصد از مدیران عامل واکسینه شده اند و تنها 30 نفر از آنها مدیر واکسن هستند. حدود 500 کارمند DOE معافیت پزشکی یا پزشکی دریافت می کنند.

اعتراض معلمان به اجرای اجباری واکسن COVID-19 در نیویورک ، 25 آگوست 2021. سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان را برای جلوگیری از انتقال شهر نیویورک به یک معلم دولتی رد کرد.

پیکان

اعتراض معلمان به اجرای اجباری واکسن COVID-19 در نیویورک ، 25 آگوست 2021. سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان را برای جلوگیری از انتقال شهر نیویورک به یک معلم دولتی رد کرد.

مری آلتافر / AP / Shutterstock

وزارت آموزش و پرورش در بیانیه ای که بعد از ظهر جمعه منتشر شد ، اعلام کرد که “یک سیستم کمکی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مدارس دارای کارکنان مورد نیاز برای مراقبت از دانش آموزان خود هستند.” این شامل 9000 معلم جایگزین واکسینه شده و 5000 متخصص جایگزین واکسیناسیون و همچنین بودجه انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام کارکنان اضافی در صورت نیاز است. وزارت آموزش و ورزش می گوید: “ما همچنین به معلمان و متخصصان تمام وقت و نیمه وقت که می توانند بیش از حقوق معمولی خود درآمد کسب کنند ، مشوق های مالی ارائه می دهیم.”

DOE افزود که کلینیک های ایمن سازی در محل برای کارکنان واجد شرایط و دانش آموزان در دو هفته اول مدرسه افتتاح شده است.

کارمندانی که مدارک واکسیناسیون را تا مهلت مقرر ارائه ندهند ، بدون حقوق اخراج می شوند. اما اگر آنها مدارک واکسیناسیون را در آخر هفته بارگذاری کنند ، می توانند روز دوشنبه بدون وقفه به محل کار خود بازگردند.

به طور جداگانه ، دستورات دولتی برای کارکنان بهداشت و درمان نرخ ایمن سازی برای مراکز پرستاری در این منطقه را افزایش داده است ، اما برخی از بیمارستان ها را متوقف کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *