قبور شهدای نقده با حضور مسئولان عطر افشانی شد


قبور شهدای نقده با حضور مسئولان عطر افشانی شدبه گزارش خبرگزاری ایکنا از آذربایجان غربی، به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین شهرستان و خانواده های معظم شهدا و خانواده های معظم شهدا، مراسم غبارروبی و گلباران مزار مطهر امامزادگان برگزار شد. شهدای نقده ۳۱ شهریور.

حجت الاسلام حسین فشنیا امام جمعه نقده در آئین مسح قبور شهدای نقده اظهار داشت: شهدا بدهی بزرگی دارند که باید به ما برگردند تا آرمان اسلام حفظ شود نه اینکه به ما برگردند. آن را زیر پا بگذارد خون کسانی که در راه انقلاب خون خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: در این برهه از زمان، دشمن برای ایستادگی در مقابل اسلام از انواع حربه‌ها استفاده می‌کند، بنابراین باید بیدار باشیم و تا آخر ایستاده‌ایم، همانگونه که شهدا یعنی مقاومت و مقاومت را نشان داده‌ایم. می ایستد. سوگند – تعهد

امام جمعه نقده خاطرنشان کرد: اگر استقامت و رشادت شهدا نبود، اکنون این آرامش را به دست نمی آوردیم، بنابراین مردم و ملت ما باید قدردان شهدا و خانواده های عزیزشان باشند چرا که انقلاب اسلامی به نتیجه رسیده است. اوج آن حیثیت به برکت خون شهدا و اینک خانواده هایشان سرمایه انقلاب.

وی افزود: حضور در کنار خانواده شهدا برای مسئولین و دست اندرکاران نظام نعمتی الهی است چرا که امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون خون شهدا هستیم.

انتهای پیام