قرص های کاهش وزن | قرص های لاغری ران


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از داروها و نوشیدنی ها است در این مقاله انواع قرص های رژیمی را بررسی می کنیم.

بهترین قرص های رژیمی:

بسیاری از مردم برای کاهش وزن از قرص های رژیمی و قرص ها و نوشیدنی های رژیمی استفاده می کنند. استفاده از داروها برای کاهش وزن همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش می تواند بسیار مثر باشد. در این بخش از این مقاله ما چندین نوع قرص کاهش وزن را معرفی خواهیم کرد.

سرکه سیب

سرکه سیب

قرص سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که سوخت و ساز بدن را افزایش داده و احساس سیری می کند. برای تهیه این نوشیدنی هفت فنجان سرکه سیب لازم است و هر فنجان آن یک روز در هفته است. برای افزایش اثر ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز یک فنجان از این دارو مصرف کنید. برای ذخیره متیونین می توانید از فریزر استفاده کنید.

قرص دارچین: دارچین چربی سوز و کاهنده قند خون است یک چوب دارچین ، زنجبیل و کمی عسل بخورید. و یک فنجان آب گرم برای تهیه این مخلوط. شما باید هفته ای یکبار از این دارو استفاده کنید.

چای جینسنگ معجزه آسا: جینسینگ ریشه گیاهی است که دارای خواص ضد استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این دارو انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی شعله اجاق گاز قرار دهید. دارو را بعد از جوشاندن مصرف کنید.

مخلوط آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

مخلوط آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که باعث می شود احساس سیری کنید. همچنین حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را مخلوط کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

ترکیب انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم فنجان آب مخلوط کنید. هر دوی اینها کالری و سیری زیادی به بدن اضافه می کنند. هر زمان که خواستید می توانید آب انار بنوشید. اما قبل از ورزش باید از آن اجتناب کرد.

قرص های رژیمی زنجبیل و لیمو

قرص های رژیمی زنجبیل و لیمو

ترکیب زنجبیل و لیمو: این ترکیب حاوی مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با لیمو مخلوط کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و خوب مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از رازیانه استفاده کنید. مواد را صاف کرده و صبح میل کنید.

ترکیب ترش تمشک و لیمو: لیموها حاوی مقدار زیادی ویتامین C هستند و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، می توانند بدن را سم زدایی کرده و رادیکال های آزاد را دفع کنند. تمشک همچنین حاوی کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، کاهش وزن برای تهیه این مخلوط شما باید تمشک را با نصف لیمو مخلوط کنید.

گریپ فروت و مخلوط خیار: گریپ فروت دارای چربی سوزی و پاک کنندگی کبد است. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این دارو دارای خواصی است که به شما امکان می دهد حتی در زمان استراحت وزن خود را کاهش دهید. برای تهیه این مخلوط خیار را بریده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و نعناع مخلوط کنید.

شما باید این دارو را سه تا پنج بار در روز مصرف کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این دارو برای کاهش وزن افراد مفید است.

چای سبز زنجبیل

چای سبز زنجبیل

چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از قدیمی ترین چای هایی است که برای کاهش وزن استفاده می شود. ترکیب چای سبز و زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. مصرف یک لیوان از این دارو قبل از ورزش تأثیر آن را چند برابر می کند.

مخلوط لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای خواص چربی سوزی زیادی است. و مخلوط کردن آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این دارو. کاهش وزن دلخواه را تجربه خواهید کرد. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترکیب کرده و فلفل سیاه اضافه کنید تا این مخلوط حاصل شود. این ترکیب باعث می شود غذا بهتر هضم شود و فرد احساس سیری کند.

ترکیب هندوانه و زغال اخته: این ترکیب دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و بدن را سم زدایی می کند. برای تهیه این نوشیدنی شما باید 7 فنجان هندوانه و 1 فنجان زغال اخته بدون هسته را با 1/4 آب لیمو مخلوط کنید. دارو را خوب هم بزنید و از طریق یک الک صاف کنید. بعد از ورزش از این دارو به طور م Useثر استفاده کنید.

مخلوط آناناس و دارچین

مخلوط آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. برای تهیه این مخلوط ، 1 فنجان آناناس خرد شده را با نصف قاشق چایخوری پودر دارچین و 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید.

مخلوط تمشک: مخلوط تمشک را می توان برای لاغری آماده کرد. تمشک حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که به سم زدایی کمک می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 خیار ، یخ و کمی آب مخلوط کنید تا این مخلوط حاصل شود. سپس مخلوط را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید و یک جرعه میل کنید.

مخلوط کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند خیار خواص مضاعفی خواهد داشت ، خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید. و در یک لیوان بخورید

کدو تنبل مخلوط: کدو دارای خواص زیادی است و می تواند به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک کند کدو سبز ، خیار ، سیب ترش را مخلوط کنید. یا سیب صورتی برای تهیه مواد اولیه این دارو را صبح و عصر مصرف کنید. همچنین می توانید از این دارو بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

قرص های کاهش وزن ران:

در قسمت قبل ما داروهایی را توصیه کرده ایم که باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم رانهای لاغر کننده را معرفی کنیم. ماده ای که برای این منظور استفاده می شود مخلوط جوش شیرین است. این دارو برای لاغری نیز مفید است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

کاهش التهاب
مقدار PH و روند بهبود را متعادل کنید.
power تولید برق و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد
.دارای خواص ضد اسید است
برای تهیه جوش شیرین دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین مخلوط کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این دارو را صبح با معده خالی مصرف کنید تا نتایج دلخواه به دست آید. این دارو دارای خواص چربی سوز و ضد سرطان است. از دیگر فواید این نوشیدنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انگلستان استرس را کاهش می دهد
پیشگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ کنید
تا نتایج دلخواه را از این دارو بدست آورید شما باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. از غذاهای ارگانیک و تازه نیز استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به دستیابی به نتایج مطلوب از این ترکیب کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در اثرات این دارو دارد.

قرص سینوهه برای کاهش وزن:

قرص سینوهه برای کاهش وزن:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی های رژیمی و قرص های رژیمی است. انواع قرص های رژیمی را در قسمت قبل معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن تجمع چربی در ناحیه شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و قرص های طعم دار می توانند این چربی ها را از بین ببرند و بدن شما را سالم نگه دارند. بسیاری از داروها و نوشیدنی ها وجود دارد و از ترکیبات گیاهی استفاده می شود. این مواد گیاهی دارای قابلیت سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند همچنین دارای ویژگی سم زدایی و سم زدایی هستند.

طرز تهیه شینوهه یاک:

طرز تهیه شینوهه یاک:

چندین نوع نوشیدنی وجود دارد که چربی می سوزاند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. ما بسیاری از این نوشیدنی ها را در ابتدای مقاله پوشش دادیم. در ادامه قرص های کاهش وزن را معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی در رفع چربی های اضافی بدن تأثیر مفیدی دارد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید نتایج بسیار خوبی کسب کنید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند ماهیچه ها را سم زدایی و تقویت کند.

مواد تشکیل دهنده این اسموتی 1 موز ، 1 پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، 2 قاشق غذاخوری آب پنیر ، 1 قاشق غذاخوری دانه کتان و 1 قاشق غذاخوری روغن نباتی است.

روش تهیه این اسموتی این است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. سپس مخلوط را داخل لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است. زیرا انرژی زیادی می بخشد

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی 4 تمشک ، 4 زغال اخته و مقدار کمی آب معدنی است. 4 تکه خیار کوچک و مقداری یخ

برای تهیه این نوشیدنی لازم است تمام موادی که ذکر کردیم را در یک لیوان آب بریزید و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

خلاصه :

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است. و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی در ناحیه شکم و باسن باعث اختلال در ورزش می شود. و بسیاری از مردم تمایل دارند که این چربی ها را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی هایی است که با موادی ساخته شده اند که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از داروها برای کاهش وزن به تنهایی بی اثر است. در عوض ، شما باید یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید و ورزش هفتگی را شامل شوید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد. هر نوع از انواع مختلفی از مواد تشکیل شده است که بیشتر آنها گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص منحصر به فردی هستند که به نوشیدنی نهایت خاصیت کاهش وزن و چربی سوزی را می بخشد. در این مقاله انواع مختلفی از نوشیدنی ها را معرفی کرده ایم. برای کاهش وزن استفاده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *