قوانین بانک ها برای ارائه وام ازدواج سختگیرانه است


استاد عبدالسلام امامی امام جمعه مهابادبه گزارش خبرگزاری ایران (ایکنا) از آذربایجان غربی، معلم عبدالسلام امامی امام جمعه مهاباد امروز ۱۹ تیرماه در خطبه های نماز جمعه این هفته مهاباد ضمن تبریک فرارسیدن اول ذی الحساب. -حجه، سالروز گذشت ماه ذی الحجه. ازدواج آسمانی حضرت علی (علیه السلام) و حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) گفت: دولت و اقشار مختلف مردم به ویژه والدین باید سهم خود را در فراهم آوردن شرایط ازدواج آسان برای جوانان ایفا کنند.

وی افزود: زمینه سازی برای ازدواج نباید تنها به بازپرداخت وام بانکی محدود شود، بلکه باید شرایط اولیه برای شروع زندگی مشترک برای همسران فراهم شود.

امام جمعه مهاباد با اشاره به اینکه نحوه بازپرداخت وام ازدواج در بانک ها نیازمند نظارت و بازنگری است، ادامه داد: با شرایط سختی که بانک ها برای بازپرداخت این تسهیلات در پیش گرفته اند، تعدادی از زوج های جوان قادر به استفاده از آن نیستند.

ماموستا امامی با تبریک به افتخارآفرینی ورزشکار مهابادی در مسابقات جهانی افزود: امیدواریم مسئولان و خانواده ها با حمایت از این استعدادهای ورزشی بستر لازم را برای شادی سایر جوانان فراهم کنند.

انتهای پیام