لالا کنت رفتار آریانا مدیکس را “نفرت انگیز” می نامد

لالا کنت رفتار آریانا مدیکس را "نفرت انگیز" می نامد


خداحافظ – اوه!

لالا کنت به آریانا مدیکس گفت: “نحوه رفتار شما در شینا [Shay]روزهای تولد زننده هستند “، در نمونه ای از کلیپ امشب” Vanderpump Rules “امشب.

کنت 31 ساله هفته گذشته به این قسمت اشاره کرد که او و مدیکس 36 ساله در جشن تولد شای با هم مشاجره کردند. مدیکس بعد از اینکه او ادعا کرد “درباره مدیکس نمی داند ، از کنت عصبانی شد و این موضوع به سرعت در آنجا پخش شد.”

هنگامی که جیمز کندی از رفتارهای گذشته خود در مهمانی در حیات وحش عذرخواهی کرد ، یک گفتگوی شام گرم در طول یک سفر نمایشی به پالم اسپرینگز آغاز شد.

کندی 29 ساله در اعتراف به شریک فعلی خود راکل لوویس 26 ساله گفت: “من نمی خواهم زن و شوهری باشم که فقط او را زمین بگذارم ، او را به پایین بکشم ، من بچه ای هستم که مشکلات روابط دارم.” و او فقط باید مرا بپوشد یا اصلاح کند. ” این بازتاب بدی برای من است. ”

لالا کنت و کتی مالونی شوارتز امشب "قوانین واندرپامپ" قسمت
“قانون واندرپامپ” برای سفری به پالم اسپرینگز رفت.
براوو

این گروه رشد کندی را در طول این سالها تحسین کرده است.

تام شوارتز به او گفت: “دو سال پیش ، می توانم بگویم این یک پادشاه رکوردشکن بود.” “من با یک گوش گوش می دهم و چشمانم را می بندم. “اما اکنون احساس می کنم شما یک جهش کرده اید.”

تام ساندووال این احساس را تکرار کرد و گفت: “ما همه هستیم ، همه ما روی این میز نشسته ایم ، [do]. »

با این حال ، کنت از رفتار ظاهراً ویژه ای که کندی با او داشت خسته شده بود. (کنت و کندی هر دو تعطیلات وحشی مشابهی داشته اند و از آن زمان تا کنون هوشیار بوده اند.)

لالا کنت و چارلی برنت در پالم اسپرینگز با هم بحث می کنند
پیش از این ، کنت و برنت در جریان اولین نمایش با هم مشاجره کردند.
براوو

“من فقط می خواهم واقعاً سریع بدانم زیرا برای من عجیب است که او این همه مدت در مورد نحوه سقوط خود صحبت می کند و همه دوست دارند” اوه ، اتفاقاتی رخ می دهد “، وقتی قبلاً این کار را می کردم ، نمی توانستم. کنت گفت ، همان پاسخ را گرفت.

او افزود: “زیرا من دو سال پیش این کار را با راکل انجام دادم و همه ، از جمله دوستان خودم ، گفتند:” شما باید ساکت شوید و وارد دعوا شوید. ”

پس از فراخوانی رفتار مادیکس ، کنت چارلی برنت را وارد بحث کرد ، “چارلی چگونه در جهان می گذرد ،” اوه ، او فقط درد می کند “؟ من گیج شده ام.”

برنت برای خودش و مدیکس ایستاد ، اما کنت عقب نشینی نکرد.

برنت بحث را با گفتن به کنت به پایان رساند ، “اگر می خواهید این بازی کینگ را انجام دهید ، ما می توانیم این بازی کینگ را انجام دهیم! افرادی هستند که نمی توانید با آنها کینگ بازی کنید ، و این کینگ با من است.”

“Vanderpump Rules” سه شنبه ساعت 21 شب به وقت محلی از شبکه براوو پخش می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *