لبرون جیمز باید مردم را به واکسیناسیون تشویق کند

لبرون جیمز باید مردم را به واکسیناسیون تشویق کند


وقتی لبرون جیمز گفت که حتی پس از دریافت واکسن ، از واکسن COVID-19 استفاده نمی کند ، مرکز پیشین نیکس ، Enes Kanter “نمی توانست آن را باور کند”.

کانتر در مصاحبه اخیر خود با CNN گفت: “وقتی آن را شنیدم ، بسیار ناامید شدم و مسخره بود.” “من واکسینه شده ام و همه را تشویق می کنم – جامعه من ، همه ، طرفداران بسکتبال ، طرفداران غیر بسکتبال ، هواداران ورزش ، به بیرون بروید و این واکسن را دریافت کنید تا بتوانیم زندگی را نجات دهیم.”

اظهارات جیمز در 28 سپتامبر در مصاحبه ای با رسانه های لیکرز در زمانی که وی تأیید کرد که واکسینه شده است ، مطرح شد اما افزود که قبل از تصمیم گیری برای واکسیناسیون “شک” داشت. او همچنین گفت که “کار من نیست” ساختن واکسنی که به دیگران امکان واکسیناسیون کامل را نیز بدهد.

جیمز گفت: “ما در مورد بدن های فردی صحبت می کنیم.” “ما در مورد چیزی که وحشیگری سیاسی یا نژادپرستانه یا پلیس است صحبت نمی کنیم ، آن چیزها. ما در مورد بدن افراد و سلامت آنها صحبت می کنیم. بنابراین من احساس نمی کنم که باید درگیر کارهایی باشم که دیگران برای بدن و زندگی خود انجام می دهند. “

Enes Kanter می خواهد ببیند لبرون جیمز با دوستان NBAers و فراتر از آن واکسینه می شود.
گتی ایماژ

طبق ESPN ، NBA نیازی به ایمن سازی برای بازیکنان نخواهد داشت ، اگرچه 95 of از بازیکنان این کار را انجام داده اند گزارش شده که واکسینه شده است 30 سپتامبر. روشهای افرادی که واکسینه نشده اند شامل آزمایش روزانه است ، و کسانی که در نیویورک و سانفرانسیسکو هستند می توانند بازیهای خانگی – و نمایش بازیها – را به دلیل شرایط سختگیرانه ایمن سازی محلی ، از دست بدهند.

“امیدوارم [James] می تواند خود را در مورد این واکسن آموزش دهد و به دیگران در اطراف خود الهام بخشیده و تشویق کند. “

لبرون جیمز ، کشتی گیر لس آنجلس لیکرز در روز رسانه بسکتبال NBA س questionالی مطرح کرد
لبرون جیمز به خبرنگاران گفت که واکسینه شده است ، اما نمی خواهد به دیگران بگوید این کار را انجام دهد.
عکس AP

کانتر در آگوست قراردادی امضا کرد تا به بوستون سلتیک بازگردد ، تیمی که در آن بازی می کرد و او را در نوامبر گذشته با پورتلند تریل بلیزرز عوض کرد. او سه فصل را در نیویورک با نیکس گذراند – از طریق خریدی که کارملو آنتونی را به اوکلاهما سیتی تندر فرستاد – اما در نهایت از گروه اصلی کنار رفت و در فوریه 2019 محروم شد.

کانتر در 72 بازی مقابل تریل بلیزرز در فصل 21-2020 ظاهر شد و 35 گل به ثمر رساند و به طور متوسط ​​11.2 امتیاز و 11.0 ریباند در هر بازی کسب کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *