لرستان موکب اربعین را در مرزهای مهران می سازد


فرهاد ظفیار، ولی لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، فرهاد زفیار، استاندار لرستان به همراه جمعی از مسئولان لرستانی روز پنجشنبه ۱۸ تیرماه از محل ساخت موکب لرستان در استان ایلام بازدید و به طور رسمی سنگ تمام گذاشت. ساخت و ساز.

فرهاد ظفیار در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: سفر به ایلام به منظور بررسی وضعیت موکب لرستان در مسیر موکب اربعین انجام شد.

استاندار لرستان افزود: با توجه به ایام محرم و صفر و ضرورت خدمات رسانی به زائران اباعبدالله الحسین (علیه السلام) از محل موکب لرستان بازدید و پس از بررسی در این شرایط باید تصمیماتی در خصوص رفع نیازها اتخاذ شود.

وی افزود: طبق پیگیری های انجام شده زمینی به مساحت سه هزار متر مربع برای ساخت موکب به راستان اختصاص یافت و در این سفر کلنگ آن در زمین قرار گرفت.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: تشریفات اولیه خدمات رسانی به زائران در ایام محرم و صفر به ویژه در موکب اربعین از دیرباز در قالب جلسات هماهنگی در استان در حال انجام است و با توجه به اینکه شرح وظایف دستگاه های اجرایی، مشکلی نخواهد داشت.

و زاویار تصریح کرد: مردم دوستدار اهل بیت استان لرستان همواره در ایام محرم و صفر ارادت خود را به امام حسین (علیه السلام) و یاران آن حضرت ابراز داشته اند و امسال نیز مانند سال های گذشته زائران زائران هستند. از لرستان به صورت برجسته حضور خواهند داشت. در راهپیمایی چهلم.

انتهای پیام