لرستان ۷ شهید تقدیم انقلاب کرد


منصور احمدی مدیرکل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برستانبه گزارش ایکنا از لرستان، منصور احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان امروز ۲۰ مرد در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان که با حضور معاون مدیرکل مطبوعات و رسانه های داخلی برگزار شد. لرستان. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و دو شهید گفت: هفدهم مرداد ماه روز تکریم و قدردانی از عزت اصحاب رسانه است. عاشورا دو حادثه با تاریخچه کامل وجود دارد.

وی ادامه داد: همه ادارات و مسئولان خدوم مردم هستند و ما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خادم ویژه رسانه هستیم.

احمدی با اشاره به اینکه وقتی مقام معظم رهبری فرمودند وظیفه امروز ما جهاد تفسیر است، گفت: جهادگران این عرصه چیزی جز خبرنگار و فعال در عرصه خبرنگاری نیستند.

آل احمدی ادامه داد: ما به یک روز تحت عنوان خبرنگار اکتفا نمی کنیم و هفته خبرنگار را داریم که شنبه در اولین روز این هفته شورای رسانه داریم.

وی با اشاره به گذشت ۱۰۰ روز از تصدی سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، تصریح کرد: در این مدت فعالیت هایی را در ۱۲ اداره انجام دادیم و در این راستا بیش از ۱۱۴ زیرساخت و برنامه های تحولی اجرا شد.

آل احمدی ادامه داد: در حوزه رسانه و روزنامه نگاری ۱۱ نشست مستقیم با اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار کردیم و مدت زمان مشخصی را برای رسیدگی به امور رسانه و مطبوعات اختصاص دادیم.

وی با بیان اینکه در ساماندهی خانه مطبوعات لرستان تمام تلاش خود را می کنیم و برای رسیدن به اوج حرکت می کنیم، تصریح کرد: مدعی نیستیم که همه کارها به نحو احسن انجام شود، بلکه مدعی هستیم همسو با رسانه ها و مطبوعات. ما ساکت و راکد نمی مانیم، بلکه حرکت می کنیم.

آل احمدی با بیان اینکه با همه مدیران دستگاه های اجرایی در ارتباط بوده ایم، تصریح کرد: در ابتدای هفته آینده برنامه شورای رسانه را خواهیم داشت که ریاست آن بر عهده استاندار است.

وی ادامه داد: از آنجایی که این ایام با ایام محرم تلاقی دارد، برنامه این روز را مطالعه می کنیم تا به رنگ شهید و شهادت باشد و خبرنامه شما را برجسته کنیم.

آل احمدی افزود: هفت شهید در عرصه خبر داریم، سه شهید بزرگوار هژبر، حیدریان و صارمی که به صورت حرفه ای در عرصه خبر فعالیت می کردند و به همین مناسبت محل دفن شهید بروجردی در قبرس واقع شده است. شهرستان بروجرد شهر

احمدی افزود: در این روز اولین برنامه ما بر سر مزار شهید صارمی خواهد بود و سپس مراسم تجلیل از اصحاب رسانه و مطبوعات در لرستان با حضور معاون مطبوعاتی وزارتخانه برگزار می شود. فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد.

وی با اشاره به تعمیر و تجهیز سالن شهید افنی ارشاد اسلامی لرستان افزود: تمامی اعتبارات مربوط به تصویب سفر رئیس جمهور به استان لرستان در حوزه فرهنگی و هنری جذب و تفاهم نامه منعقد شد. با پیمانکاران برای اجرای چهار پروژه، دو پروژه که در ماه جاری شروع به کار می کنند، تکمیل می شود و برخی از این پروژه ها تا ۱۴ سال فاصله دارند.

انتهای پیام