لزوم الگوبرداری از پاسداران توسط سیدالشهدا علیه السلام


ولادت امام حسین و رز پاسدار

به گذرش، ایکنا از هرمزگان، حجت‌الاسلام محمد فولادی، مؤون فرهنگی، آموزچی و پیشواشی اعظار، همه ارتباطات آستان اسلامی، امروز، مجموعه ۱۵ اسفندماه در خبر نگاران، تفسیر کردی: امام حسین فرز آران و پشرف بی‌الله امامه (ع) او و درود او را) به درستی رز میلاد بزرگترین هماساز تاریخ بشریت را “رز پاسدار” نام. فرصت موفقیت انقلاب اسلامی پاسداران که در آن رهبر سیدالشهدا (علیه السلام) از کنند الگو گرفتند کجاست؟

وای اوزود: پاسداران دوران دفاع مقدس، مخلیسنا از جان خود گشتند تا حسینی شوند و پا جهاد عاشوری، دولت و وطن خویش را سرافراز سختند. پاسداران امروز بیاد راه عنان را در سنگرهای نیو آداما دهند که سینگر سازندگی کشور، سنجر هوشیاری در پرابار توحی فنهان دیشمانان، سنجر مبارکه جینگهای روانی داچمان و سنگرد متلقها حفظ .

دانشیار فرهنگی اسلامی هرمزگان اعلامیه کرد: پاسدار، در غم و شادی مردم شریک بوده و دور بیرون در نقش خانه، پناه و یار مردم و در خانه، معلم ذن و فرزند آست.

فولادی بیان کرد: پاسداران، حکایت گی سلحی شوق او و ایثار هستند و شهیدان صحنه‌های زیبای خداباوری و عشق که با جوهری از خون، با قلمی از گل‌الله و صفای یک صفحه از دشت و بیابان نگهبانی.

وی به قول انکه رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) به عنوان میفرمایند: «هشام شمع نگهبان و مسال حسید»، عنوان کرد: پاسداری معانی، سایعی درد و پاسداری از مرزه، پاسداری از ارزه، و دار آستانه عیسی آسانی، خود نز پاسداری کنند و انچنان نفس را ماهار کنند، پیرو اسلام و احکام خداوند بشید.

دانشیار فرهنگی، ارتباطات اسلامی هرمزگان افزود: پاسدار انقلاب اسلامی واژه لانه و تو واقع گرا هستی است که منظور ما از آن “آغر کاسی بخوان” است، با مسیر اسلام عملی، انگام داده و کارکرد مسلمانی به عنوان “اسلام”. ” و “ارزیشی”، “اسلام دفاع و فتنه” را خاموش نوع. در تعابیر امام (ره) پاپسیداری از اسلام و قرآن کریم، صراط مستقیم است، چنانکه شما هستید، در نماز از خدا، درخواست میکانیم.

فولادی خاطرشان کرد: پاسداران انقلاب اسلامی، کجایند دو حافظ اسلام و قرآن، عزم خود را به جبهه، حق طلبی در برابر کفر و ظلم جهاد میکانند برگردانند؟ این خط مقدم نبرد است و ماه آن ماه است و پایه های آن در دولت دو مسلمان ایران است. عنان با جان و دل و با عشق و نسبت آن به اسلام خدمت کردا و میکنند. پاسداری به عنوان سیار شریف خدمت کنید و به مسئولیت من احترام بگذارید. امام ـ رضی الله عنه ـ فرموند: مجاهدین کسانی هستند که خط مقدم خود را می چرخانند و آنها خط مقدم را می چرخانند ما کفار مجاهدان میکنند را طرد می کنیم.

اعلامیه کرد: پاسداران، مجاهدین انسان فی سبیل الله، هستان که مقامشان، بزورگوتر از آن است که گوهر زیبائی، اثر خود را با کالیبر بهترین دنیا محک زنند. سبزپوشان حریم ولایت DFB Beymers Hestend. عنان، فرزندان دفاع مقدس و پرچمداران عزت مسلمین و بررسی پرونده های کوشورند.

دانشیار فرهنگی اسلامی هرمزگان، آدرس کرد: پاسداران، فرزندان اسلام و انقلاب هستند. یک لحظه اسپیری نامیشد و گلگون به شب نامیید، مگر اینگه انان ناظر کودتا و نگران سرنوشت آن هستند. عنان از برون به تفتیش عقاید نامگراند; همانطور که در رو، باتر و سریعتر به عنوان حر کارشناس مسائل کودتا را تاریک میکانند.

فولادی یادور شاد: اعتقاد پاسداران به ولایت، سرشار از شگوتی و اسرار بسیار است. این عقیده در نتیجه دگرگونی بنیادین در پیانشا، باورها و خصلت هی یس که گوانان ایران را گلی د گورگون کارادااست. پیر هیومین اساس آستیک، امام امت در ددار پا پا پاسداران میفرماید: «تاریخ اسلام.

PIAM END

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر