لزوم فرهنگ سازی تعامل مردم با پلیس


دیدار فریدون عباسی با فرمانده انتظامی کوشناربه گزارش خبرگزاری (ایکنا) از فارس، معاون اجتماعی نیروی انتظامی فارس، فریدون عباسی نماینده مردم کازرون و کوشنار در شورای اسلامی امروز، ۹ آبان ماه در دیدار با فرمانده انتظامی استان فارس این شهر از عملکرد افسران پلیس تمجید کرد. در پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی برقراری نظم و امنیت را قابل تقدیر دانست و گفت: امروز کار فرج حساس و پرخطر است.

وی افزود: این امنیت مطلوب پس از لطف خداوند و تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مرهون زحمات نیروهای مسلح از جمله تسکین ایشان است.

عباسی بر فرهنگ سازی و دعوت مردم به تعامل با پلیس تاکید کرد و گفت: امروز حضور پلیس آرامش و آسایش را به همراه دارد و باید به گونه ای عمل کنیم که مردم ما قدر پلیس را بدانند.

و در تکمیل این جلسه لطف الله محمدی فرمانده انتظامی شهرستان کوشنر با قدردانی از حضور نماینده شورای اسلامی گفت: حضور مسئولین خدوم باعث چند برابر شدن قلب نیروهای زحمتکش پلیس می شود. ارائه خدمات ارزنده به شهروندان

وی گفت: نیروی انتظامی با تمام توان و به صورت شبانه روزی برای انجام وظایف محوله به نحو احسن تلاش می کند و در این راستا تعامل دستگاه ها از ضروریات برقراری امنیت و حفظ اقتدار نظام مقدس اسلامی است. جمهوری.»

انتهای نامه