لوبیا وجود دارد ، هنوز انجام نشده است: مجسمه آنیش کاپور نیویورک به آرامی رشد می کند

لوبیا وجود دارد ، هنوز انجام نشده است: مجسمه آنیش کاپور نیویورک به آرامی رشد می کند


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]، حبوبات براق از کف یک آپارتمان مجلل منهتن جوانه می زند. این یک سال وحشی بوده است ، و شاید به خاطر داشته باشید که عموماً لذت بردن از حبوبات در حال حاضر از صعود تکان دهنده ای برخوردار است ، که محبوبیت آن فقط در طول شیوع بیماری افزایش یافته است.

از آنجا که هرج و مرج و آشوب شهر نیویورک تنها شکلی است که ما می شناسیم ، تنها چند هفته طول می کشد تا من با سرعت آهسته شکل دهی این حبوبات بی تاب باشم. تا ژانویه 2020 ، من مانند یک دزد پاهایم را لمس می کردم و می پرسیدم: “چی؟ لوبیا مدت زیادی را با این کار بگذرانید؟ “

سپس یک اپیدمی جهانی شروع شد و زندگی را تغییر داد ، همانطور که ما آن را برای همیشه می شناسیم. نخود فرنگی ، در این اقتصاد؟ احتمالا نه.

ممکن است کسی تصور کند که در این چشم انداز در حال تغییر اساسی ، من لوبیا را فراموش کردم. اما من لوبیا را فراموش نمی کنم – یک لوبیا به نمادی درخشان از گذشته تبدیل شده است ، که در حافظه من کاشته شده است ، و من تعجب می کنم که چگونه می توانیم موفقیت آن را گزارش دهیم. البته ، این بارها و بارها به تاریکی ذهن من سرازیر شده است – زمستان طولانی شده است ، و حتی فانوس های چراغ نخود فرنگی من را از دوران دیگری صدا می زنند ، گاه گاه می سوزند.

با این حال ، هر بار که هنوز به یاد دارم زندگی چگونه بود ، و موقعیت جغرافیایی را در اینستاگرام جستجو می کردم. “آن لوبیای احمق چه شد؟”

پیکان

لوبیا این هفته.

جیک دوبکین / گاتهامیست

Bean در Tribeca در 56 Leonard Road واقع شده است ، که شبیه یک لباس پلاتینی Jenga است و فقط باعث ایجاد هرج و مرج می شود. ایجاد شده توسط Anish Kapoor ، از نخود معروف شیکاگو (به نام Cloud Gate) ، که سالانه میلیون ها نفر از آن دیدن می کنند ، چگونه می تواند در گوشه کوچکی از منهتن تحتانی آسیب نبیند؟ وقتی با لوبیا مانند این برخورد می کنید ، می خواهید آنها را در فضای باز نصب کنید ، نه در انتهای ساختمان مسکونی شهر نیویورک. احمق ها این را خواهند دانست.

با این حال ، برنامه ها برای لوبیا دائماً درز کرده است و این هفته به نظر می رسد که بزرگ شده است ، و در حال حاضر خانه ای است که به نظر می رسد یک چهارچرخ است. عروسک لانه سازی روسیه از شگفتی های بی پایان ، از آن لوبیا.

به طور خلاصه: در ژانویه 2020 ، ما در وسط نخود هستیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت خدمه به کار) ، به 3/4/4 لوبیا رسیدیم ، زیرا اخیراً دو پنل دیگر اضافه کردیم. با این سرعت ، من پیش بینی می کنم که ما در تابستان 2021/2022 دسترسی کامل به لوبیا داشته باشیم.

این یک به روز رسانی است – با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *