لونگوریا ، غول های داجرز برای گرفتن کت و شلوار بالا

لونگوریا ، غول های داجرز برای گرفتن کت و شلوار بالا


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا در دور پنجم ماکس شرزر را شکست داد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب با نتیجه یک بر صفر لس آنجلس داجرز را شکست داد تا در بازی سری NL خود با نتیجه 2-1 پیروز شود.

لوس آنجلس تقریباً دو بار آن را در مکان نهم قرار داد وقتی که گاوین لوکس با کف دست چپ را باز کرد. اما باد وزید و توپ با هشدار همراه شد و لوکس را در ناباوری رها کرد.

این دومین بسته بازی غولها در دور پنج برد برد پس از پیروزی 4-0 در بازی ابتدایی بود.

در صورت نیاز ، بازی 4 سه شنبه در ورزشگاه داجر است و پنجشنبه در سان فرانسیسکو برگزار می شود.

داجرز غولها را با نتیجه 9 بر 2 شکست داد و در بازی 2 پیروز شد ، اما تنها با 5 گل برگشت. تریا ترنر و موکی بتس ، قهرمان بازی های باتلاقی NL هر کدام 0 بر 4 پیش رفتند و کوری سیگر با پیاده روی 0 بر 4 شد.

لونگوریا با ضربه ای به چپ از رکود بزرگ خارج شد. او در 40 بازی اخیر خود تنها دو ضربه زده است. این هومر پس از اولین فصل خود از 2013 ALDS با Tampa Bay بود.

سپس شرزر بیرون رفت تا شش اونس آخر آرد خود را بخورد. اما داجرز پس از ورود از واشنگتن در مهلت تجاری 30 ژوئیه برای اولین بار در 13 بازی خود مقابل تیم شکست خورد.

خانه خانگی ایوان لونگوریا تنها چیزی است که غول ها می خواهند.
ورزشهای امروز آمریکا

“شما به فصل می رسید ، می توانید با دو برابر شکست بخورید. این به کار می آید. امشب من آن را در یک مکان از دست دادم ، “شرزر گفت.

دو آهنگ دیگر غولها آهنگهای انفرادی باستر پوزی و کریس برایانت است. 15 مهاجم آخر آنها قبلاً بازنشسته شده اند ، از جمله در 9 نفر اخیر که داجرز به کنلی جانسن نزدیک شد و به حاشیه برخورد کرد.

سان وود مستقر در سانفرانسیسکو به بیش از 4 خلسه 2/3 در هر تیم سابق خود اجازه می داد. دست چپ به چهار ضربه زد و سپس دو نفر راه رفتند. تایلر راجرز با اختلاف کمی 1 2/3 برنده شد. Camilo Doval دو در عالی برای صرفه جویی ارائه می دهد.

باد شدید پرچم را در وسط میدان به هم ریخت و حتی باعث شد که شرزر با صدای پخش شبانه ای شبیه به پارک اوراکل در سان فرانسیسکو برخورد کند.

حوله ها ، کره بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی به پیاده رو و از طریق استندها برخورد کردند. غیرت پر از گرد و غبار مناظر طبیعی معماری کوه های سان گابریل را از بین برده و از پرواز قبلی جلوگیری کرده است. هواداران سرخپوش در ابتدا از جایگاه خود بیرون رفتند و به سطل زباله رفتند.

بادهای شدید در طول بازی از زمین چپ به راست می وزید و شلوار تانک را بالای غرفه می گذاشت.

شرزر در آخرین ضربه خود قبل از بازی 3 مکانیک خود را تنظیم کرد. او در سه استارت اخیر خود ، در حین مبارزه با فرماندهی خود ، از جمله در یک بازی با کارت وحشی NL مقابل سنت لوئیس ، سرعت خود را از دست داد.

او بین تک آهنگ پوزی در آهنگ اول و دومین تک آهنگ برایانت در چهارم 10 بار بازنشسته شد. برایانت اولین فصل خود را برای غول ها آغاز کرد.

غول
الکس وود
گتی ایماژ

شرزر یک برد دریافت کرد و سه برد از هفت را در این برد به ثمر رساند. برنده سه دوره Cy Young 10 نفر برتر پنجمین دوره دوبل پس از فصل خود را بدست آورد-و 110 دور پیاده روی کرد.

استرس بعداً قابل درک است.

استیون سوزا جونیور ویل اسمیت هفتمین عنوان مجرد خود را داشت ، اولین بازگشت داجرز ، زیر زیردریایی راجرز. آستین بارنز با ضربه ای ناگهانی از نوسان خارج می شود.

بتس در حالی که جمعیت 53299 فروشنده را در پای خود فریاد می زدند ، “بروید ، داجرز!” ، ورق پشتی را به دستکش پریدن براندون کرافورد محکم کرد تا تهدید را متوقف کند.

داجرز سه تایی شش در شش و شش نوبت دارد.

اولین ضربه آنها توسط آلبرت پوجولز 41 ساله بود که به تنهایی در هفتاد و پنجمین بازی خود در این فصل به سومین بازی رسید. در کنار پوجولز ، داجرز شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله را در رتبه سوم قرار دادند.

این اولین شروع پوژولز و موفقیت در مرحله پلی آف پس از ALDS 2014 در برابر فرشتگان لس آنجلس بود. NV MVP سه بار در فصل معمولی به 294 در برابر نوسان چپ دست زد.

پوجولز پنجمین تکل دیگر را برد و قبل از آن بیلی مک کینی جایگزین آن شد. این اولین بازی چند مرحله ای پس از حضور وی در سه بازی خانگی در سومین بازی بازیهای SEA 2011 برای سنت لوئیس بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *