متولد جنرال موتورز زک اسکات در پرونده رانندگی با اتوبوس محاکمه می شود

متولد جنرال موتورز زک اسکات در پرونده رانندگی با اتوبوس محاکمه می شود


زک اسکات ، مدیرکل موقت متس ، روز پنجشنبه به دلیل رانندگی در حالت مستی به وکلای وستچستر اعتراض کرد – و در ماه دسامبر محاکمه می شود.

دفتر DA فقط به اسکات اجازه می دهد تا برای حل این پرونده که از 31 آگوست آغاز شد ، در مستی ، با اتهام اولیه تا 6 سال زندان ، اعتراف کند.

اما اسکات 44 ساله که پنجشنبه در دادگاه ناحیه وایت پلینز ظاهر شد ، از انجام پیشنهاد هاردبال خودداری کرد و در عوض آزمایش را انتخاب کرد.

پاتریک مکارچوک ، دادستان کل منطقه ، به قاضی اریک پرس گفت: “من باور ندارم که کاهش خواهد یافت.” من معتقدم آنها می خواهند این پرونده را محاکمه کنند. “

اسکات پس از اینکه در تابستان در ماشینش نگه داشت عذرخواهی کرد ، اما از ایستگاه پلیس شهر جلوگیری شد.

وی قرار بود روند دادرسی غیر قضایی خود را در 8 دسامبر آغاز کند و دستور داد شخصاً برای رسیدگی به پرونده در دادگاه حاضر شود.

آنتونی دی فایور ، وکیل مدافع جنرال موتورز به قاضی گفت که وکیل مدافع جنرال موتورز می تواند درخواست محاکمه با هیئت منصفه را داشته باشد ، اما رد شد.

اسکات پس از اینکه در ساعت 4:17 صبح پشت فرمان تویوتا 2018 خود گرفتار شد ، چند ساعت پس از شرکت در جمع آوری کمک های مالی تیم در خانه عمارت استیو کوهن در کانکتیکات ، تحت کنترل متس قرار گرفت.

در ماه سپتامبر ، اسکات شب هنگام در وایت پلینز نیویورک ، درست در یک بلوک از ایستگاه پلیس ، در ماشین خود خوابیده بود.
متیو مک درموت

اسکات علاوه بر اتهام مشروبات الکلی متهم به توقف در بزرگراه ، سرپیچی از اشتراک ترافیک و اطلاع از تغییر آدرس به اداره ترافیک شد.

به نظر می رسد متها نفرین شده اند زیرا کوهن در سال گذشته اکثریت سهام مالکیت را خریداری کرد و تیم فصل را 77-85 به پایان رساند و از مسابقه خارج شد.

اسکات پس از انتخاب اول کوهن ، جارد پورتر ، به عنوان مدیر کل استخدام شد ، در حالی که گزارش هایی مبنی بر ارسال پیامک به یک روزنامه نگار زن ارسال شده بود.

این هفته ، تیمی که در NL East سوم شد ، از مدیر لوئیس روخاس جدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *