محدودیت تردد اربعین در محورهای مواصلاتی شهرمال و بختیاری


محدودیت های ترافیکی

و به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه خبری پلیس به نقل از شهر محال و بختیاری، سرهنگ سید غلامعلی نوربخش، فرمانده پلیس راه فرماندهی انتظامی شهرستان، در پیامی فرارسیدن چهلمین سالگرد شهادت شهید را تسلیت گفت. شهدا حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش می فرمایند: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در ایام اربعین حسینی محدودیت و موانع ترافیکی در محورهای مواصلاتی اجرا می شود. از استان

و ادامه داد: بر این اساس تردد اتوبوس ها از ساعت ۷ صبح امروز ۲۴ شهریور تا ساعت ۷ صبح روز جمعه ۱۰ مهرماه در محور هفتگل – بهملک – اعزا – دهض – شهرکرد و بالعکس و اهواز – اندیمشک ممنوع است. – خرم آباد – علیجودرس – اصفهان – شهر کرد به عنوان مسیر جایگزین تعیین شده است.

نوربخش تصریح کرد: همچنین تردد کلیه خودروهای ترانزیتی و کامیون های حامل بار صادراتی و وارداتی از ساعت ۷ امروز لغایت ساعت ۱۹ روز جمعه ۱۰ مهرماه در محورهای منتهی به مرزهای مشمول طرح اربعین بر اساس مصوبه انجام شده است. دومین جلسه کمیته هماهنگی برای اجرای طرح های ترافیکی ویژه در سال ۱۴۰۱ م.

فرمانده پلیس راه فرماندهی انتظامی استان افزود: در اجرای طرح اربعین ۱۴۰۱ تردد تمامی تاکسی های شهری اعم از کامیون و تاکسی در معابر خارج از شهر ممنوع شد.

وی با بیان اینکه در صورت بروز مشکل تردد در فرمانداری های شرکت کننده در مراسم اربعین و بر اساس رویه های اعلام شده، محدودیت های ترافیکی برای کامیون های حامل مواد سوخت و مواد فاسدشدنی اعمال می شود، تصریح کرد: علاوه بر محدودیت های پیش بینی شده در محورهای منتهی به مرزهای طرح اربعین در صورت افزایش حجم تردد و کمبود ظرفیت در سطح جاده و برای رفع بار ترافیکی، محدودیت‌هایی به صورت روزانه برای انواع وسایل نقلیه در این محورها اعمال می‌شود.

انتهای پیام