محرم بهترین فرصت برای پرداختن به معانی دینی است


حجت‌الاسلام رئیسی نماینده فقیه در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش ایکنا از هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحمید رئیسی، نماینده ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز ۲۲ مردادماه در مراسم ارتحال اباعبدالله الحسین (علیه السلام) برگزار شد. بر او). لشکر یکم نیروی دریایی صاحب الزمان (عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ایام محرم بهترین فرصت برای تمرکز بر مفاهیم ایمان، واقعه عظیم عاشورا و رشادت های امام حسین است. (درود بر او). ص) به خاطر این انقلاب و برای اسلام این کار را کرد و ما عمر خود را در این راه صرف کردیم.

با اشاره به اینکه در خصوص قیام امام حسین (علیه السلام) و عبرت گرفتن از آن، زیارت ها، دعاها و وقایع فراوانی وجود دارد، افزود: توفیق حضور در اربعین و خواندن این زیارت از جمله مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. نشانه ها مؤمن.

رئیسی با اشاره به برداشت نادرست از آیات قرآن توسط دشمنان اسلام در بین مردم گفت: امروز دشمنان ما میلیاردها دلار هزینه می کنند تا مردم انقلاب را آن طور که می خواهند آگاه کنند و جامعه و جهان را بر اساس اشتباه خود شکل دهند. تفسیر و نظر منافقین همانطور که می خواهند قرآن را تحریف کنند و به مردم بدهند، نگاه کمونیستی به قرآن دارند.

لازم به ذکر است؛ مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان و سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه با یادواره شهیدان برگزار شد. کربلایی علی کرکار». اسماعیل محرابی.

انتهای پیام