محصولات حلال مالزی به دوران قبل از کرونا بازگشت


به گزارش ایکنا به نقل از Free Malaysia Today، خیر العارفین سحری، مدیرعامل این شرکت گفت: صادرات حلال در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ تقریباً ۱۰۰ درصد نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

سهری هیروله امروز در مراسم رونمایی از این طرح به خبرنگاران گفت: با توجه به عملکرد سه ماهه اول سال، اگر این روند و شتاب تا پایان سال ادامه داشته باشد، در مسیر پیشی گرفتن از سطح قبل از کرونا خواهیم بود. پویش. کمپین “حلال را اولین انتخاب خود کنید”.

وی افزود: در دوران همه‌گیری، انتظار داشتیم که اقتصاد حلال حداقل به سه سال پس از همه‌گیری نیاز داشته باشد تا بهبود یابد، اما با نگاهی به آمارهای فعلی به نظر می‌رسد سریع‌تر از حد انتظار در حال بهبود هستیم.

Hyrule گفت: “زنجیره تامین نیز در حال بهبود است.” این امر از صادرات مشتقات و حلال های روغن پالم مشهود بود که بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافت و سایر محصولات به آرامی در حال بهبود هستند.

نوراسمان ایوب، یکی از مقامات وزارت تجارت و صنعت بین المللی مالزی، گفت که عملکرد صادرات حلال مالزی در سال ۲۰۲۱ از ۳۰.۵ میلیارد رینگیت (۷.۹ میلیارد دلار) در سال گذشته، ۱۹ درصد افزایش یافت و به ۳۶.۳ میلیارد رینگیت (۸.۲ میلیارد دلار) رسید. این افزایش نشان دهنده اهمیت صنعت حلال برای اقتصاد مالزی، علیرغم چالش های ناشی از همه گیری کووید-۱۹ است.

وی گفت سرمایه گذاری مستقیم در باغ های حلال مالزی در سال ۲۰۲۱ نیز ۲۱۰ میلیون رینگیت (۴۷ میلیون دلار) نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

در مجموع ۵۰۰ کارآفرین حلال در کمپین ترویج حلال که از اواخر آوریل (اواخر اردیبهشت) آغاز شده است، شرکت می کنند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر