محمدجعفر ایرانی: رویکرد جدید بانک توسعه تعاون، رسیدگی به زیرساخت های توسعه و اشتغال در کشور است.


رویکرد جدید بانک توسعه تعاون، رسیدگی به زیرساخت های توسعه و اشتغال کشور است

به گزارش پایگاه خبری اوقاف به نقل از پایگاه خبری توسعه تعاون، محمدجعفر ایرانی عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون در پی سفر منطقه ای رئیس جمهور به این استان سفر کرد. و هیئت دولت به شهر همدان. شهید مدنی در اولین روز بازدید از واحد مرکزی همدان از همدان، بحر و اللجین بازدید کرد و در جریان عملکرد این شعب قرار گرفت.
ایرانی گفت: باید تلاش کنیم که بخش تعاونی اقتصاد کشور در شرایط فعلی اقتصادی نقش موثرتری داشته باشد. در این سفر که به همراه مدیران استان انجام شد، شیروند مدیر واحد استان همدان ضمن تشکر از حضور موثر عضو هیئت مدیره در استان، نقطه نظرات وی را در جهت شفاف سازی جهت گیری دانست. حرکت در جهت دستیابی به اهداف و برنامه عملیاتی شعب.

وی برای تکمیل این سفر ایرانی از پروژه هایی که با مشارکت بانک در حال تکمیل و اجراست بازدید کرد. در این برنامه از کارخانه نیشکر حگمتان که با مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات بانک توسعه تعاون به فعالیت خود ادامه می دهد، بازدید به عمل آمد.
شایان ذکر است این شرکت یکی از مشتریان ممتاز استان است که توانسته تعامل بسیار مثبتی با بانک برقرار کرده و از خدمات مختلف اعتباری و مالی بانک استفاده کند.
ایرانی ضمن قدردانی از مدیران شرکت مذکور، ظرفیت های همکاری های آتی را برای تعامل مثبت با استان بسیار گسترده دانست و آمادگی خود را برای ارائه خدمات بانکی به این شرکت اعلام کرد.
یکی از اعضای هیئت مدیره بانک تعاون تاشی گفت: فعالیت در حوزه تولید نوعی مبارزه و فداکاری است که باید مورد توجه و توجه بیشتری قرار گیرد.
ایرانی و هیئت همراه در ادامه بازدید از پروژه های استانداری از پروژه سفره خانه سنتی ایران زمین واقع در شهرستان لالجین که با دریافت ۳۷ میلیارد ریال اعتبار از بانک توسعه تعاون به بهره برداری رسید، بازدید کردند. منطقه گفت.
در ادامه با حضور یکی از اعضای هیئت مدیره بانک تعاونی تحصن مدیریت شعبه استانداری همدان در جلسه کمیته راهبردی استانداری که با حضور کارشناسان مدیریت شعب و روسای شعب برگزار شد. در استانداری داد
همچنین یکی از اعضای هیات مدیره بانک تحصن تفان و سید محمد رضا حسینی معاون توسعه اداری و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دفتر خدمات استانداری همدان. نمایندگان مجاز دستگاه اجرایی مربوطه پاسخگوی سوالات، درخواست ها و پیشنهادات مشتریان می باشند. این دفتر خدماتی همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استانداری همدان به منظور تبیین عملکرد فعالان اقتصادی، تسهیل در فعالیت و رفع مشکلات و مشکلات مردم در دستگاه های مختلف اجرایی تشکیل شد. دولت.
در تکمیل این سفر، ایرانی همچنین با حضور در خانه یادبود کیمارت زنده، مدیر فقید استانداری همدان، با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد و یاد و خاطر آن مرحوم را گرامی داشت.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=370131