محکومیت رفتار مخرب دشمنان دین و قرآن


قدیر امینی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت استانداری قمبه گزارش قنا از قم، اتحادیه موسسات و تشکل های قرآنی و اصناف استانداری قم، در پی درگذشت مرحومه مهسا امینی و اقدام برخی مزدوران فرصت طلب برای توهین و اهانت به قرآن کریم، در بیانیه. ایشان ملت را هوشیار و بیدار نسبت به قرآن و اقدامات خلاف قوانین دشمنان خواندند و ایران و اسلام عزیز را محکوم کردند. متن بیانیه به شرح زیر است:

«نام خداوند بخشنده

انقلاب اسلامی ایران «فجری صدوق» بود و سپس «جمهوری اسلامی» طلوع کرد. اکنون صحبت از «انقلاب اسلامی»، «بصیرت انقلابی» و «ضرورت دفاع جانانه از مبدأ اسلام ناب محمدی» است.

جمهوری اسلامی ایران در ماه‌های اخیر شاهد پیروزی‌های چشمگیری در عرصه‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی، اجتماعی و … از جمله پرتاب سامانه‌های پیشرفته پهپادی و موشکی، مقابله با دشمنان در آب‌های ملی و بین‌المللی و عضویت در شانگهای بوده است. معاهده ای که با هم برگزار کردن جالب ترین و بزرگترین رویداد جهان، مراسم رژه اربعین، تنها بخشی از این موفقیت هاست.

در این میان دشمنان کوردل برای ممانعت از پیشرفت انقلاب دست به فتنه زدند که به تعبیر قرآن از کشتن سختتر است. (فتنه بدتر از کشتن است).

یکی از بزرگ‌ترین وسوسه‌هایی که مورد توجه قرار گرفت، قیام و ایستادگی در برابر فرمان «حجاب و عفاف» الهی است که امروز به بهانه درگذشت مرحومه مهسا امینی، اقشار جامعه را به خود مشغول کرده است.

حمایت مقامات آمریکایی و اروپایی، خاندان منحوس پهلوی، جنایتکاران منافق و خودشیفته و قلم در دست آشوبگران، نشان می دهد که دشمنان منبری را تماشا می کردند که می توانستند نفرت دیرینه خود را از اسلام و امثال آن ابراز کنند. . گرامر

اتحادیه مؤسسات قرآنی، عترت و مؤسسات استان قم در پیامی تسلیت به خانواده مهسا امینی، رفتار مخرب دشمنان دین و قرآن را محکوم و حمایت خود را از اقدامات قانونی پلیس اعلام کرد. . او ناگزیر از مقابله با فتنه ی فوق الذکر و تمایل به جان باختن در راه قرآن کریم است.

همچنین در مقابل اهانت به گستره وسیعی از قرآن کریم، این اقدام شنیع را که موجب آسیب به احساسات ملت مؤمن ایرانی اسلامی اعم از هر دین و مسلکی شده و مخل آزادگی و آزادی است، ارائه کرد. اندیشمندان سراسر جهان قرآن کریم جامعه قرآنیان و مؤسسات قرآنی و تمامی فعالان، دوستداران و ارادتمندان این حقیقت مقدس و بی بدیل را به خیل عظیم کمپین «جانم فدای قرآن» فرا می خواند. با مشارکت و تولید محتوا

مقام معظم رهبری خاطرنشان کردند: موسسات قرآنی قم با قدردانی از درایت ملت پیروز ایران در اعلام به حق اغتشاش گران، از سه قوه کشور خواستار توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هستند. و قدم های اساسی از سازه شکنان و فریب خوردگان می خواهم که از چرخه نزاع خارج شده و با تمسک به اسلام و قرآن خود را نجات دهند. چنان که پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) می فرماید: اگر گرفتاری به شما رسید، شر ظالم را با قرآن قطع کنید. وقتی وسوسه ها مانند تکه های شب تاریک تو را در بر می گیرد، وقت آن است که به قرآن چنگ بزنی.

و سلام بر تو و رحمت خدا

قدیر امینی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن، عترت و استانداری قم.

انتهای پیام