مدیران فیس بوک می گویند سیستم برای محافظت از کاربران در برابر “سخنان نفرت انگیز”

مدیران فیس بوک می گویند سیستم برای محافظت از کاربران در برابر "سخنان نفرت انگیز"


معاون سیاست گذاری و امور جهانی این شرکت در مصاحبه ای روز یکشنبه مدعی شد که رویکرد بحث برانگیز فیس بوک از کاربرانش در برابر قرار گرفتن در معرض محتوای خشونت آمیز ، سخنان نفرت انگیز و ارائه اطلاعات غلط محافظت می کند.

نیک کلگ از فیس بوک در برابر ادعاهای خبرنگار فرانسیس هاگن دفاع کرده است که روش آن باعث آزار و اذیت و محتوای خشونت آمیز می شود – اما اصرار دارد که این شرکت قادر نخواهد بود هم اطلاعات غلط و هم سخنان نفرت را از بستر خود حذف کند.

کلگ به دانا باش CNN گفت: “اگر روش محاسبه را حذف کنید … اولین چیزی که اتفاق می افتد این است که مردم بیشتر شاهد نفرت هستند ، نه اطلاعات نادرست.” “این الگوریتم ها به گونه ای طراحی شده اند که تقریباً مانند یک فیلتر بزرگ هرزنامه برای شناسایی و مقابله با محتوای بد عمل کنند.”

او گفت: “برای هر قطعه ده ها هزار محتوایی ، فقط اوج سخنان نفرت انگیز پنج بیتی را خواهید دید.” “امیدوارم بتوانیم آن را به صفر برسانیم. ما یک سوم جمعیت جهان را در سکوی خود داریم. البته ما خوب ، بد و بد طبیعت انسان را در سکوی خود می بینیم.”

کلگ به باش تایید کرد که الگوریتم فیس بوک نقش خاصی در رهبری کودتای 6 ژانویه ایفا نکرده است. غذای پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020 “به هیچ وجه درست نیست”.

کلگ به تاد می گوید: “در حقیقت ، ما اکثر آنها را تا روز افتتاح نگه داشتیم و برخی را دائمی نگه داشتیم.”

وی گفت که این شرکت “ابزارهای هوشمند” – مانند کاهش ترافیک ویدئویی ، فرصت های مشارکت مدنی و کمپین های سیاسی – را که قصد “ضبط بسیاری از محتوای سرگرم کننده و قانونی” را ندارد ، معکوس می کند.

نیک کلگ ، مدیر عامل فیس بوک ، رد کرد که شورش های 6 ژانویه در پایتخت به دلیل روش محاسبه این پلتفرم ایجاد شده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
نمونه لوگوی فیس بوک با افرادی که روی لپ تاپ خود هستند.
فیس بوک همچنین به دلیل عدم نظارت دقیق بر علیه کارتل های مواد مخدر ، قاچاق انسان و فحشا ، در حال بررسی دقیق است.
رویترز

کلگ گفت: “ما کار خاصی انجام دادیم.” “ما فقط اجازه دادیم محتوای کاملاً عادی علف های هرز را بر روی پلت فرم ما پخش کند. این کاری است که ما به دلیل شرایط خاص انجام می دهیم. “

کلگ به تاد گفت او مسئول “ایجاد مقررات دیجیتالی” در کنگره و تعیین قوانین مربوط به حریم خصوصی داده ها و احراز هویت محتوا است.

وی گفت: “من فکر نمی کنم کسی بخواهد یک شرکت خصوصی درباره یک اختلاف تجاری واقعاً دشوار بین شما ، بیان آزاد از یک سو و کنترل یا حذف محتوا از سوی دیگر تصمیم بگیرد.” “یک درگیری سیاسی اساسی وجود دارد. “راست فکر می کند که ما بیش از حد محتوا را بررسی می کنیم ، و چپ فکر می کند ما به اندازه کافی پایین نیامده ایم.”

نیک کلگ ، نایب رئیس فیس بوک در زمینه سیاست و کار جهانی.
نیک کلگ ، مدیر فیس بوک استدلال کرد که “فرصت های مشارکت مدنی و مبارزات سیاسی” به شهرت شرکت لطمه زده است.
وابسته / تصویر Dpa از طریق Getty I

کلگ به جورج استفانوپولوس از شبکه ABC گفت که مقایسه دانش فیس بوک از خطرات محصولات این شرکت برای کودکان و جامعه “بسیار گمراه کننده” است و باعث افزایش آگاهی شرکت های دخانیات در مورد خطرات دخانیات می شود.

وی گفت: “در دهه های 1980 و 90 مقایسه ای وجود داشت که تماشای بیش از حد تلویزیون مانند نوشیدن بود ، یا بازی مانند Pac Man شبیه مصرف مواد مخدر بود.” “ما نمی توانیم ماهیت انسان ها را تغییر دهیم. شما همیشه چیزهای بدی را در اینترنت خواهید دید. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *