مدیرعامل بهمن موتور: احترام به قیمت و کیفیت در بازار مورد توجه قرار می گیرد – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


مدیرعامل بهمن موتور: به قیمت و کیفیت که در بازار متوجه خواهید شد احترام بگذارید

وی با بیان اینکه ابطال رهن سند خودرو که منجر به ابطال دلال می شود را ملاک های اعلام شده اعلام کرد، گفت: اگر در حوزه خرید و فروش ناعادلانه و خطرناک صحبت کنیم. ، این به این دلیل است که کل فرآیند تامین خودرو از درب کارخانه انجام می شود. بررسی کردیم و متوجه شدیم. مدیرعامل شرکت بهمن موتور با تایید اینکه هیچ نماینده و دلالی گروه بهمن امکان ثبت نام در سامانه خرید خودرو را ندارد، گفت: امنیت فروش اینترنتی خودرو نیز از طریق روش فروش مرکزی و استفاده از فروش اینترنتی خودرو پیگیری می شود. برنامه

ضرابیان بیان کرد: برای اینکه مابه التفاوت قیمت کارخانه و بازار را کاهش دهیم و مصرف کننده خودرو را با قیمت عادلانه تری خریداری کند، تیراژ را افزایش داده ایم تا علاوه بر تسهیل روند فروش، قیمت های بازار نیز کنترل شود. وی با تاکید بر اینکه تا زمانی که تعادل قیمتی در بازار عرضه و تقاضا وجود نداشته باشد، نارضایتی به وجود می آید، گفت: در صورت اطلاع رسانی درست و دقیق، مصرف کننده به راحتی می تواند خودرو را به قیمت کارخانه خریداری کند.
این فعال صنعت خودرو با بیان اینکه بر اساس قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و آئین نامه فروش خودروسازان موظف به فروش اینترنتی ۲۰ درصدی محصولات خود هستند، افزود: این الزام به منظور ایجاد شرایط دسترسی آسان و امکان ثبت نام برای همگان تعیین شده است. او هست.

به گفته ضرابیان، در حال حاضر این گروه خودرویی فراتر از الزامات قانونی عمل کرده و با تاکید بر قانون حمایت از مصرف کننده، تیراژ بالاتری از خودروها را در کانال های توزیع قرار داده است و خدمات پس از فروش نمایندگان این گروه خودرویی بسیار بیشتر است. بالاتر از سطح کیفی تعیین شده

وی بار دیگر با اشاره به اینکه قیمت خودروهای عرضه شده توسط این گروه خودرویی منصفانه، منصفانه، منطقی و ماندگار است، یادآور شد: تا یک ماه آینده خودروی سواری دیگری که در نمایشگاه خودرو شیراز رونمایی شده بود به بازار عرضه می شود.

مدیرعامل بهمن موتورز تایید کرد: خودروی سواری سبک جدید با نام Respect از نظر قیمت و کیفیت در بازار بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت و گفت: ادعا می کنیم تنها شرکتی هستیم که با ارائه خدمات بسیار ویژه تلاش می کنیم رضایت مصرف کننده را جلب کنیم. بودن.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=370168