مراسم اختتامیه بزرگترین رویداد قرآنی مالزی / تجلیل با حضور پادشاه


به گزارش خبرنگار اعزامی آژانس بین المللی انرژی اتمی به کوالالامپور، ششمین و آخرین روز مسابقات بین المللی قرآن مالزی صبح امروز دوشنبه ۲۴ مهرماه برابر با ۲ آبان ماه سال جاری با برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان این مسابقات برگزار می شود. شصت و دومین دوره این مسابقه در هتل محل اقامت آنها شرکت کنندگان هستند.

حاج حکیما بنت محمد یوسف مدیرکل اداره توسعه اسلامی مالزی، رئیس کمیته اجرایی و رئیس هیئت داوران مسابقات بین المللی قرآن مالزی با حضور در این مراسم و اهدای یادگاری از شرکت کنندگان در این مسابقات تجلیل کرد.

عصر امروز ساعت ۲۰ به وقت محلی مراسم اختتامیه این محفل بزرگ قرآنی با حضور پادشاه و دیگر مقامات مالزی، سفرای کشورهای خارجی، شرکت کنندگان در برگزاری این مسابقات و رده های برتر برگزار می شود. این مسابقه مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

از جمله قسمت های برنامه ریزی شده در ستاد مسابقات در مراسم اختتامیه امشب می توان به تحویل بخش کتاب خوانی آقایان، اهدای جوایز بخش کتاب خوانی بانوان، عکاسی یادگاری و اختتامیه با حضور پادشاه مالزی اشاره کرد.

بر اساس گزارش ها، جایزه نفر اول این مسابقات ۴۰۰۰ رینگیت به اضافه یک شمش طلا از ۴۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ رینگیت است و تا مقام ششم تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام