مراسم تشییع حجت‌الاسلام سعید شیری در دانشکده ملایر برگزار شد + عکس


تشییع حجت‌الاسلام سعید شیری دانشگاه ملایربه گزارش ایکنا اجتناب کرده اند همدان دانشکده ملایر بلافاصله ۱۱ اردیبهشت‌ماه عزادار استادی بود کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند سال‌ها امتحان شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب علم در بخش دین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهدویت دیروز بر تأثیر سانحه رانندگی به دیار لقا الله اتصال.

بلافاصله گروه آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزشی ملایر، شاگردان وی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحانیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید علمای ملایر ابدی همراه خود این درک اخلاق کدام ممکن است عمر شخصی را مجاهدانه در راه فروش سنت مهدویت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مباحث درمورد به امام زمان(ع) بود خداحافظی کردند.

حجت‌الاسلام شیری درک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشگر پرتلاش دکترین مهدویت بود کدام ممکن است سال‌ها در جهت پاسخگویی به شبهات مهدویت، نقد کتاب، پرسمان مهدویت، راهنمایی طلاب در جهت تدوین نوک‌نامه‌ها اجتناب کرده اند هیچ تلاشی دریغ نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همواره در راستای فرمایشات مقام معظم مدیریت نیز جهاد تبیین داشت.

حجت‌الاسلام سعید شیری دیروز دهم اردیبهشت‌ماه در پی سانحه تصادف کدام ممکن است در مسیر درست حرکت کنید درگاه ملایر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سمت دانشکده ملایر به دیار حق شتافت.

نمایندگی‌کنندگان {در این} مراسم پیکر این درک مهدویت را اجتناب کرده اند مقابل ساختمان شهید سلیمانی دانشکده به همان اندازه گلزار شهدای گمنام این دانشکده تشییع کردند. علاوه بر این نماز میت نیز بر پیکر این درک بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده به امامت حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری امام‌جمعه شهر ملایر اقامه شد.

بعد اجتناب کرده اند سوئیچ پیکر این عالم وارسته نماز میت مرحوم در بخش علمیه آیت‌الله آخوند همدان توسط آیت‌الله موسوی اصفهانی اقامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن پیکر آن مرحوم {به سمت} زادگاهش روستای دستجرد کبودرآهنگ تشییع ممکن است.

طی روزهای آتی نیز مراسم بزرگداشت این درک همراه خود حضور اقشار مختلف مردمان، علما را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحانیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساتید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشجویان در شهرستان ملایر برگزار شود کدام ممکن است زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل قرارگیری آن متعاقباً ادعا می‌شود.

انتهای پیام

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر