مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امنیتی و انتظامی استان ایلام برگزار شد.


معاون سیاسی امنیتی استانداربه گزارش ایکنا از ایلام، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد سبحان حسنی، معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام روز گذشته، سوم آبان ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امنیتی و حقوقی استانداری ایلام، اظهار کرد: این معاونت امنیتی و امنیتی استانداری ایلام را به عنوان مدیرکل امنیتی و امنیتی استانداری معرفی کرد. درخواست ولایت که در سالن اجتماعات شهید حمد حیدری برگزار شد: ایران در زمینه های مختلف پیشرفت محسوسی داشته است و این افزایش قدرت داخلی در همه بخش ها دشمن را مجبور به توطئه کرد.

وی وظیفه شناسی و وظیفه مداری را از الزامات مدیریت در جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: هر فردی در هر شرایطی باید با احساس مسئولیت به برنامه ها و عملکرد خود نگاه کند و نسبت به عملکرد خود با توجه به جایگاه خود پاسخگو باشد. .

معاون استاندار ایلام با بیان اینکه در کنار این تحولات یک سری مشکلات و کمبودها نیز در کشور وجود دارد، تاکید کرد: با اتحاد و تلاش بیشتر می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

حسنی فشار و تحریم های همه جانبه دشمن را تلاشی برای توقف چرخ توسعه در کشور عنوان کرد و ادامه داد: این سناریوهای از پیش تعیین شده به طور مستمر روی میز دشمن بود و اخیرا شاهد آن بودیم اما با هوشیاری مردم این توطئه ها ناکام ماند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به تلاش مجموعه امنیتی و انتظامی استان در تامین امنیت مرزها و همایش بزرگ اربعین و… گفت: در یک سال گذشته شاهد برگزاری مراسم بود. تلاش و پیگیری – همه این سریال ها در راستای خدمت به مردم و نظام است که برای رسیدن به شعارهای دولت بودیم.

در پایان این مراسم از زحمات گوهر نادری قدردانی و عبدالرضا حسن پور به عنوان رئیس اداره امنیت عمومی و انتظامی استان ایلام معرفی شد.

انتهای نامه