مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک ورزش کم اثر است که به تعادل ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت بدن و تنفس عمیق که در هر اتاق انجام می شود برای رفاه کلی بسیار خوب است.

اما آیا می دانستید که یوگا می تواند سلامت و رفاه شما را نیز بهبود بخشد؟

کلاسهای تمرین گروهی یوگا فراتر از تمرینات کششی و آرامش است. هیچ حرکت غیرعمدی وجود ندارد و حالتهای آموزش داده شده توسط هر مربی (یا خالق) بر تنفس و وضعیت بدن برای ارتقاء مزایای خاص سلامتی متمرکز است.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به آرامش عضلات ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان برای راهنمایی و تنظیم وضعیت ها آماده هستند تا بتوانند بدون آسیب و خستگی موفق باشند.

این یک تمرین ملایم اما نشاط آور است که همه سنین می توانند از آن لذت ببرند و از آن احساس خوبی داشته باشند ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبودی بیماران از جراحی ، تصادفات یا جراحات ؛ افراد مسن با سفتی و درد آرتروز سازگار می شوند. و کسانی که از درد مزمن مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس رنج می برند.

افرادی که از اضطراب و افسردگی رنج می برند نیز ممکن است با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و آرام ، تسکین پیدا کنند.

یوگا با بهبود قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، تسکین تنش عضلانی و بهزیستی کلی ایفا می کند.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما یک تجربه ورزش گروهی است که انگیزه و تکرار را نیز فراهم می کند. تنفس عمیق ، کشش و تقویت دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا این ارزشش را ندارد؟ به ویژه امروز در بحبوحه فشارهای بهداشتی ، کاری و مالی که با آن روبرو هستیم. آرام ماندن به مدت یک ساعت می تواند به شادابی و سلامت ذهن شما کمک کند.

نگران حالت های دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ گرفتیم. مربیان برای ارائه مشاوره و اطمینان از یک تجربه راحت و لذت بخش آنجا هستند.

خجالت نکشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین باورنکردنی بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. ما می خواهیم از تو بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *