مسئولان دغدغه استاندار فارس در مسائل قرآنی را پیگیری کنند


حجت الاسلام علی رضا شاهسونی مدیر مؤسسه خانه الغم حضرت زهرا (سلام الله علیها)حجت الاسلام علی رضا شاهسونی، عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور و مدیر مؤسسه بیت الحسنه حضرت الزهرا(س) در گفت وگو با ایکنا از فارس، با اشاره به انتخاب استاندار. فارس به عنوان معاون. وی درباره اتحاد دستگاه های قرآنی کشور در دولت گفت: الحمدلله ولی فارس از دیرباز شخصیتی مذهبی، مذهبی و قرآنی بوده است.

وی با بیان اینکه استاندار فارس چه در زمان ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و چه در حال حاضر استاندار همیشه به فعالیت های قرآنی علاقه داشته است، تصریح کرد: این موضوع نشان می دهد که اگر مسئولان به کار این دانشگاه جدی بپردازند. قرآنی و از این نوع فعالیت های حمایتی حتما شاهد اتفاقات خوب و مثبتی در این زمینه خواهند بود و فعالیت های قرآنی به خوبی گسترش خواهد یافت.

الشحسونی تصریح کرد: استاندار فارس در اجلاس اتحادیه تشکل های قرآنی و عترت کشور که در شیراز برگزار شد، با وجود همه مشغله ها، عضویت افتخاری در اتحادیه تشکل های قرآنی و این موضوع را پذیرفت. قطعا حرکت جدی در بحث قرآن به دنبال خواهد داشت.

یکی از اعضای هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن و عترت استان بر پیگیری این رویه از سوی مسئولان برای استاندار فارس تاکید کرد و گفت: این عضویت افتخاری می تواند الگویی برای سایرین باشد. استان ها

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اشغال استان فارس در صدر فهرست، گفت: الحمدلله و چون ولی فارس به مسائل قرآنی اهمیت می دهد، می توان گفت که فارس. در راس قرار دارد و اولین استانی هستند که مشاور قرآنی منصوب کردند و اولین استانی هستند که خود را به عنوان حلقه ارتباطی بین اتحادیه تشکل های قرآنی و نهادهای دولتی قرار می دهند که البته حیا و حیا آنها را نشان می دهد.

شاهسونی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که کمک های ویژه استاندار فارس به موسسه خانه الغم برسد و این موسسه بتواند بیش از گذشته به فعالیت خود ادامه دهد.

انتهای پیام