مشارکت رای دهندگان ایالت نیویورک را از دست ندهید

مشارکت رای دهندگان ایالت نیویورک را از دست ندهید


پس از رکورد شکنی سراسری در انتخابات سراسری سال گذشته ، گزارشی از مرکز عدالت برنان نشان داد که 49 ایالت بیش از 425 لایحه برای محدود کردن دسترسی به رأی ارائه کرده اند. نیویورک یکی از آنهاست.

برای اولین بار ، رأی دهندگان باید حداکثر نیم هفته قبل از آخرین انتخابات برای رای گیری درخواست دهند. بر اساس قانون جدیدی که بهار سال گذشته به تصویب مجلس رسید ، کمیسیون های محلی انتخابات باید چنین کنند گرفتن رأی گیری رای گیری قبل از 15 روز قبل از انتخابات انجام نمی شود. رای دهندگان همیشه امکان پذیر بوده اند نامه درخواست های آنها تا نیم هفته قبل از روز انتخابات.

این باعث مهلت می شود دوشنبه ، 18 اکتبر تا کمیسیون انتخابات درخواستهای غیر عمومی انتخابات را در 2 نوامبر دریافت کند.

این قانون نیویورک را در بین هفت ایالتی که برای کوتاه کردن زمان ثبت نام رای دهندگان در رای گیری پستی تصویب کرده اند ، قرار داده است. ایالت های دیگر عبارتند از آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما.

فرایند درخواست عدم رأی گیری در رای گیری با سایر محیط های اصلاحات انتخاباتی در قانونگذار ایالتی از زمان کنترل دموکرات ها بر سنا در سال 2019 متفاوت است. این تغییرات شامل انتخاب مجدد ، انتخاب مجدد ، انتخاب مجدد ، انتخاب مجدد ، انتخاب مجدد ، انتخاب مجدد. بازداشت ، و دو طرح رای گیری آینده برای سازماندهی ثبت نام رای دهندگان در همان روز و یک سیستم رای نامعقول ، که هر دو از سوی رای دهندگان به عنوان گامی در جهت افزایش دسترسی به رای گیری اعلام شده است.

سناتور زلنور میری ، رئیس کمیسیون انتخابات و لغو قانونی که باعث کوتاه شدن پنجره رای گیری شد ، گفت که این تغییر همچنین برای محافظت از رای دهندگان است.

“تا سال 2020 ، کمیسیون انتخابات نزدیک به 35000 رأی در روزهای منتهی به انتخابات ارسال کرد که بدست آوردن رای دهندگان به موقع برای آنها غیرممکن یا ناممکن شد.

وی گفت: “ما در حال شکستن موانع رای گیری هستیم و اگر بیاموزیم که این قانون به این منظور عمل نمی کند ، قطعاً آن را بررسی می کنیم.”

در صورتی که قصد دارید برای رأی گیری ناموفق اقدام کنید ، باید موارد زیر را بدانید.

چگونه می توانم برای رای دهی ناموجود اقدام کنم؟

شما می توانید برای رأی گیری که در دسترس نیست از طریق دروازه آنلاین شهر ، نامه ، پست الکترونیکی یا فکس اقدام کنید. مهم است که مطمئن شوید که درخواست خود را تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت می کنید. اگر به دلیل شیوع مداوم COVID-19 رنج می برید ، کادر “بیماری موقت” را در برنامه خود انتخاب کنید.

آیا راهی وجود دارد که بررسی کنم رای گیری من در اختیار شورای انتخابات است؟

شما باید بتوانید از یک ردیاب رای غایب دیدن کنید تا مطمئن شوید که رأی دریافت کرده اید. BOE می گوید تا 24 ساعت طول می کشد تا سیستم به روز شود و ممکن است 72 ساعت طول بکشد تا برنامه ها وارد سیستم شوند.

وقتی رأی غیابی من رسید ، پس از پر کردن و بازگشت آن چه اتفاقی می افتد؟

باز هم ، ناظران غایب باید هنگام دریافت رأی به شما اطلاع دهند. آراء غایب باید حداکثر تا روز انتخابات ، 2 نوامبر ارسال شود و BOE تا 9 نوامبر یا برای رای گیری نظامی خارج از کشور ، 15 نوامبر دریافت می کند. همچنین می توانید برگه هایی را که در محل اخذ رای قبلی یا دفتر کمیسیون انتخابات نبوده ، بردارید.

من فکر می کنم ممکن است فراموش کرده ام که سوگند را امضا کنم. آیا رای من محاسبه می شود؟

باید به محض تماس BOE با شما در مورد رأی شما پاسخ دهد. قانونگذار به اصطلاح فرایندی را که در جریان است به نام فرایند پزشکی صادر کرده است که بر اساس آن BOE باید در صورت دریافت رأی با خطای قابل رفع با رای دهندگان تماس بگیرد. روش درمان کامل در اینجا شرح داده شده است.

من هنوز قصد نداشته ام. آخرین مهلت درخواست برای رای گیری غیابی چیست؟

شما می توانید شخصاً در دفتر BOE برای رأی گیری حداکثر تا 1 نوامبر درخواست دهید. از سوی دیگر ، کسانی که درخواست رای گیری آنلاین یا پستی دارند باید اطمینان حاصل کنند که BOE نامه رأی گیری را تا 18 اکتبر دریافت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *