مشارکت ۴۰۰۰ دانش آموز دختر در طرح “در مدرسه بانوی متمدن”


به گزارش ایکنا از قم، به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، حجت الاسلام محمدباقر مشکاتی، رئیس اداره موزه فاطمیون در سخنانی گفت: ۷۰ گروه از دانش آموزان مدارس در استان قم در. بازدید از موزه فاطمیون در قالب طرح «در مدرسه بانوی متمدن» با هماهنگی و ارائه ۸۰ درصد تخفیف.

وی افزود: در چارچوب این طرح، کارشناسان موزه به روایت و تبیین جهاد بر اساس گفتمان و برنامه ریزی جدید موزه بر اساس سفر تاریخی و تمدنی اهل بیت (علیهم السلام) از مدینه به قم، آن می پردازند. آثار و دستاوردها

مسئول موزه فاطمیه گفت: این طرح از ابتدای ایام معصومیه آغاز شد و تاکنون ۵۰ گروه پسر و ۲۰ گروه دختر از مدارس شهر مقدس قم که بیشتر گروه ها از اولی ها بودند. و مراحل دوم دوره متوسطه. در مجموع حدود ۴۰۰۰ دانش آموز در این طرح شرکت کردند و دانش آموزان اموز قمی در قالب این طرح از موزه فاطمیون بازدید کردند.

وی ادامه داد: حدود ۱۰ گروه از دانشگاه ها، مؤسسات و مدارس خارج از قم در این مدت در قالب طرح «در مدرسه بانوی متمدن» از موزه فاطمیه بازدید کردند.

مشکاتی افزود: در این طرح مسابقه نسیم کرامت به صورت شخصی برای بازدیدکنندگان موزه و همچنین مسابقه کمپین و کلیپ سازی برای مربیان، معلمان و مسئولان گروهی که از ۳۱ آبان تا ۱ بهمن از موزه فاطمی بازدید می کنند، برگزار می شود. او هست.

لازم به ذکر است طرح «در مکتب بانوی متمدن» از ایام معصومه امسال آغاز شده و تا دهه کرامه سال آینده ادامه خواهد داشت.

انتهای نامه