مشاهده میدانی مشکلات مردم; یکی از اقدامات جدی دولت سیزدهم


جواد کوانت، استاندار خراسان جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، جواد زاوانت، استاندار خراسان جنوبی امروز سوم شهریورماه در شورای اداری شهرستان بورگوند با تسلیت ایام تسلیت الهی، با بیان اینکه محوریت کار در کاظمین محل سکونت وی است، توضیح داد. پذیرایی از موکب های زائران بر عهده مردم خراسان جنوبی است.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده چندین نوع سفر به شهرستان ها پیش بینی شده، جلسات کارشناسی برای بازدید از شهرستان ها برگزار می شود و هر پروژه پس از اطلاع از شرایط هر پروژه بازدید می شود.

زاوانت با بیان اینکه حدود ۷ بازدید از شهرک صنعتی بیرجند و ۳ بار از منطقه کاظمیه این شهرستان انجام شد، تصریح کرد: توجه مقام معظم رهبری بر امید آفرینی است، لذا باید اقدامات و اقدامات انجام شده در راستای امید آفرینی انجام شود. بیان شود.

ولی خراسان جنوبی گفت: این دولت متشکل از مردم است و می خواهد برای مردم کار کند بنابراین باید رویکرد واحدی داشته باشیم.

کوندت به جهاد تفسیر اشاره کرد و گفت: بحث تفسیر که یکی از ارکان مقام معظم رهبری است باید جدی گرفته شود و موفقیت هایی که به دست آمده واقعیت ها را روشن می کند.

وی بیان کرد: کشورهای غربی در آستانه نابودی هستند اما رسانه های آنها همیشه در مورد آنچه که او در ایران ندارد تبلیغات می کنند اما باید گفت مشکلات ایران بسیار کمتر از کشورهای غربی است.

کوانت با اشاره به حضور آیت الله رئیسی و مشاهدات میدانی ایشان در بین مردم گفت: مشاهده درد مردم با آنچه روی کاغذ در گوش مسئولین نوشته می شود بسیار متفاوت است.

وی گفت: خیلی خوب است که مدیران پشت میز ننشینند تا متوجه مشکلات شوند و در جمع مردم باشند و مشکلات را ببینند.

ولی خراسان جنوبی به اقدامات انجام شده اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه های جدی خراسان جنوبی بحث راه آهن است که اکنون مراحل پایانی خود را طی می کند و در حال اجراست.

وی افزود: اجرای ۱۸۱ کیلومتر راه آهن برگند – یونسی که در استان ما قرار دارد به ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که ۲۰ درصد آن توسط پیمانکار و ۱۰ درصد توسط وزارت راه تامین می شود. و توسعه شهری. و ۷۰ درصد توسط کنسرسیوم بانکی.

و در پادگان ۰۴ افزود: با تفاهم شهردار، شورا و ارتش و همچنین با کمک سازمان ملی زمین و مسکن به زودی شاهد واگذاری پادگان خواهیم بود.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه گفت وگوها باید روان باشد تا مردم باور کنند، گفت: هر چه فضای همدلی و اقدام در استان بیشتر باشد و همفکری ما باشد، قطعاً به موفقیت های بیشتری دست خواهیم یافت.

کوندت به بازدیدهای امروز شهرستان اشاره کرد و گفت: امروز از شرکت هلال قشتو و صنعت بازدید کردیم که سرمایه گذار حدود ۱۴۰ میلیارد تومان در آن سرمایه گذاری کرد و درخواست هایی داشت که با همکاری فرمانداری برگند، جهاد کشاورزی و سازمان حمایت از آن تصمیم گرفته شد. دفتر فنی استانداری

تخصیص اعتبار برای پروژه ها

استاندار خراسان جنوبی به بازدید از روستای خرچاد اشاره کرد و افزود: در این بازدید بحث راه اندازی بازارچه صنایع دستی مطرح شد و در این راستا یک میلیارد تومان به بازارچه صنایع دستی و یک میلیارد تومان به بازارچه صنایع دستی اختصاص خواهیم داد. بازار صنایع دستی پروژه رهبر روستا

زاوانت در بازدید از کتابخانه روستای حاجی آباد گفت: یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به کتابخانه روستای حاجی آباد اختصاص یافته است و برای پروژه روستای هادی نیز یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار مصوب شده است.

وی از تخصیص اعتبار عمران شهری در برگند ۳ میلیارد تومان خبر داد و گفت: ۵۰۰ میلیون تومان به پایگاه نجات و ۲ میلیارد تومان به سالن ورزشی مهرشهر برای خروج از رکود اختصاص می دهیم و مابقی اعتبار لازم است. در ضمیمه یا سفر ارائه خواهد شد.» دومی را خواهیم دید.

استاندار خراسان جنوبی گفت: برای زورخانه شمال شهرستان نیز اعتباری از محل اولین پرواز و پرواز دوم تامین می کنیم و اگر وزیر ورزش قبل از رئیس جمهور به استان سفر کند تلاش می کنیم. از محل سفر وزیر نیز اعتباری تامین شود.

وی ادامه داد: برای تکمیل سایت صنایع آلاینده ترازهای خوبی در سفر دوم ظاهر می شود تا مشکل برق و زیرساخت های آن حل شود.

زاوانت در خصوص پل استقلال امیرآباد خاطرنشان کرد: سه آیتم یک سوم آن برای این پروژه تامین می شود. یک سوم از اعتبارات بنیاد مسکن، یک سوم از اعتبارات سفر اول و یک سوم از اعتبارات مدیریت حوادث.

انتهای پیام