مقامات نیویورک سوال کرده اند که آیا واکسن جدید کووید -19 می تواند معافیت را حذف کند یا خیر.

مقامات نیویورک سوال کرده اند که آیا واکسن جدید کووید -19 می تواند معافیت را حذف کند یا خیر.


من تحت عنوان VII قانون حقوق مدنی از هر دو واکسیناسیون معافیت مذهبی دارم ، اما نیویورک اکنون واکسن COVID را برای هر دو کارمند نیویورک اجباری کرده است و به نظر می رسد آنها به معافیت احترام نمی گذارند. شهردار ما خراب است او چگونه می توانست این کار را انجام دهد؟ آیا قانونی است؟

من کی هستم که با نظر خواننده بحث کنم؟
اما در مورد سوال شما ، این یک سوال عالی است و من خودم در مورد آن کنجکاو هستم. من فکر کردم ، “این نمی تواند در دادگاه بایستد.” البته ، سه کارمند بهداشت به همان اندازه کنجکاو بودند و آن را در دادگاه به چالش کشیدند و برنده شدند. به طور گسترده گزارش نشده است ، اما دادگاه دستور موقت را صادر کرده است و کارکنان نیویورک که معافیت مذهبی دارند نیازی به واکسیناسیون ندارند. این شهر همچنین موظف به ارائه اقامت مناسب است. در این بحث داغ بحث های بیشتری در راه است. در مورد احساسات شما در مورد شهردار ، این مسئله طی چند هفته کوتاه حل می شود.

برخی از کارگران از دستور واکسیناسیون معاف شدند ، اما اکنون دستورات نیویورک مبنی بر واکسیناسیون همه کارگران در این استان ممکن است رد شود.
EPA

کارفرمای من در حال سفارش واکسن است. من نمی خواهم واکسن بزنم و از استعفا از شغل خود امتناع می کنم تا ممکن است اخراج شوم. آیا واجد شرایط دریافت مزایای بیکاری هستم؟

کارگران واجد شرایط در صورت “رد صلاحیت” از مزایای بیکاری برخوردار می شوند.
آنچه که مستلزم تفکیک حقوق است ، می تواند در ایالت های مختلف متفاوت باشد. در اغلب موارد ، کارگران می توانند پس از اخراج ، استعفا به دلیل “دلیل خوب” یا اخراج به دلایلی غیر از “سوء رفتار” ، بازپرداخت شوند. با این حال ، علیرغم گزارشات دیگر ، امتناع از رعایت الزامات واکسیناسیون “تخلف” تلقی نمی شود. به نفع کارفرما نیست که شما را به این باور برساند که از مزایایی برخوردار هستید و ممکن است ادعای شما را به چالش بکشند ، اما اگر شغل خود را به دلیل عدم رعایت شغل از دست بدهید ، فکر می کنم کار خوبی که انجام داده اید همچنان ادامه خواهد داشت. واجد شرایط باشید ، حتی اگر مدعی معلولیت یا معافیت نیستید.

گرگوری گیانگراند بیش از 25 سال تجربه به عنوان مدیر منابع انسانی دارد و برای کمک به نیویورکی ها برای بازگشت به کار اختصاص داده شده است. سوالات خود را به [email protected] ایمیل کنید. گرگ را در توییتر دنبال کنید:greggiangrande و در GoToGreg.com.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *