منتقلش کنم یا ردش کنم؟

منتقلش کنم یا ردش کنم؟


با پشت سر گذاشتن شبکه ها به برنامه های فروش خود ، بعید به نظر می رسد که CBS بازیابی شود. CSI از آن زمان یک حق رای خالی از سکنه CSI: سایبری در سال 2016 برکنار شد. اما به جای شروع در شهر نیویورک ، جری بروکهایمر و آنتونی ای. زویکر به جایی که همه چیز از آنجا شروع شد ، لاس وگاس بازگشتند. و حدس بزنید چه؟ بسیاری از افراد مسن بازگشته اند. برای خواندن بیشتر به ادامه مطلب بروید…

CSI: VEGAS: منتقلش کنید یا ردش کنید؟

شوت باز: گسترش در اطراف ساختمانهای مختلف در لاس وگاس. سپس روی نوعی میکروسکوپ در آب بزرگنمایی کردیم. ما برای دیدن نوشیدن آب توسط طوطی ها حرکت کردیم.

اهمیت: طوطی متعلق به کارآگاه بازنشسته LVPD ، جیم براس (پل گیلفویل) است ، که در روزهای گذشته با آزمایشگاه های جنایی بخش ، به ویژه شیفت های شبانه ، همکاری نزدیک داشت. برنج ، که نمی توانست آنطور که شنیده بود ، صدای مهاجمان را بشنود ، و حتی با وجود مشکلات سنی و بینایی می توانست به یک مرده شلیک کند.

ماکسین رابی (پائولا نیوزوم) ، اکنون رهبر تیم شب CSI ، در محل حاضر می شود. او به بازرس نوجوانان خود ، Mandeep Dhillon (Allie Rajan) ، یک اسکوپ می دهد که برنج کیست. برنز فکر می کند دشمن قدیمی مردی را که او را کشته بود تا از شر او خلاص شود ، و یک اسکناس 100 دلاری قدیمی با تعدادی دانه روی آن دارد.

در همین حال ، دو بازپرس دیگر CSI ، جاشوا فولسوم (مت لوریا) و کریس پارک (جی لی) ، همراه با پسر صاحب فروشگاه که قبل از آتش زدن داخل خانه جان باختند ، به مغازه در حال سوختن نگاه کردند. فولسوم موفق شد طرح فیزیکی فروشگاه را قبل از سوختن بازسازی کند ، اما هنوز نتوانسته است بفهمد که چرا سلاح گرم در محل حادثه منفجر شده است.

براس ، که برای محافظت از او به هتلی نقل مکان کرد ، دوست قدیمی خود سارا سیدل (جورجا فاکس) را آورد تا ببیند آیا می تواند بررسی کند که آیا فکر می کند به او شرور پول داده است یا نه. رابی خوشحال است که کمک کند – علی رغم اینکه سالها از بازی قانونی خارج شده بود ، سیدل هنوز اجازه دارد در نوادا کار کند ، او فقط نمی تواند اسلحه در دست داشته باشد. او سیدل را در مورد حفاری های CSI نشان می دهد و در مورد برخی از روش هایی که آنها برای جمع آوری شواهد استفاده می کنند با او صحبت می کند. او همچنین به سیدل سر پوسیده ای را نشان می دهد که برای او فرستاده شده بود ، ظاهراً متعلق به زنی بود که توسط مردی برنجی ربوده شده و تصور می شد قصد کشتن او را دارد.

شواهد ، و مسیر این فرانکلین های قدیمی ، تیم را به یک واحد ذخیره سازی با آزمایشگاه هدایت کرد. این واحد به نام همکار سابق سارا ، دیوید هاجز (والاس لانگهام) نامگذاری شده است و دارای یک قاب قدیمی در میان دستگاه ها است. اگر وی در هر یک از این موارد مشارکت داشته باشد ، می توان از اداره تحقیقات در دوران تصدی وی سوال کرد. بنابراین براس و سیدل با پیرمرد دیگری – شوهر سیدل ، گیل گریسوم (ویلیام پترسن) تماس می گیرند.

CSI: وگاس
عکس: سونیا فلمینگ / CBS

چه صفحه ای شما را یادآوری می کند؟ CSI و همه آن. فاکس و پترسون هر دو بیش از 21 سال سن دارند ، اما آنها بلافاصله در اولین حضور خود در این برنامه اعلام کردند.

انتخاب ما: در اینجا چیزی است که به دست خواهید آورد CSI: وگاس: تمسخر و مجاورت قانونی بیشتری با اصل و سقوط آن در دو دهه گذشته بیشتر شده است. یک نامه همراه تعاملی با نامه قدیمی دریافت خواهید کرد. موارد زیادی خاموش خواهد شد.

اما آنچه در فصل اول بهار امسال شاهد آن هستیم وگاس نسخه ای که ممکن است در اوایل عملیات 2000-2015 ندیده باشیم: همچنان که داستان ادامه دارد. این داستانی است که پترسن ، فاکس و لنگهام درگیر آن خواهند شد ، در مورد تلاش برای اطمینان از اینکه هاجز در کاری دخیل نیست که همه مواردی را که انجام می دهند به آشوب کشانده و نوجوانان را دوباره باز کند.

آیا دیدن یک سلول قدیمی به هم نزدیک است ، مخصوصاً وقتی که به کمک مردم می آید؟ البته. ممکن است به نظر برسد که پترسون باید کلاهی بر سر داشته باشد و هر روز این لوله را بکشد ، اما سختگیری آرام او در این سبک مورد استقبال قرار می گیرد ، درست مانند Fox’s Sidle تهاجمی تر است.

ترکیب قدیم و جدید در برگهای آن هوشمندانه است ، اما ما قبلاً این را مشاهده کرده ایم ، درست مانند زمان قبل. تضاد بسیاری از بازیگران قدیمی در نیمه اول فصل پزشکی پزشکی شناور هستند. ظاهر آنها تقریباً توانایی ارتباط شخصیت با مخاطب را کاهش می دهد و زمانی که آنها در پس زمینه محو می شوند ، دیگر دیر شده است. ما می توانیم ببینیم این اتفاق برای چه می افتد CSI: وگاس، بنابراین ما امیدواریم که بازیگر جیسون تریسی بتواند زمان کافی را به کارگردانان بدهد تا تاثیر خود را بر جای بگذارد و تقریباً برای همه نمایش ها فقط به خدمه قدیمی تکیه نکند.

جنسیت و نوع پوست: خیر ، مگر اینکه بتوانید شخص را روی میز معاینه کننده سلامت هوگو رامیرز (مل رودریگز) ببینید.

قطعات تیراندازی: سیدل به پرونده علیه هاجز برنز اشاره می کند ، که رو به دیگران کرد و گفت: “حالا ما چه می کنیم؟” گیل گریسوم گفت: “آنچه ما به طور منظم انجام می دهیم ، برای اولین بار دیده شد. “شواهد را دنبال کنید.”

ستاره های خوابیده: ما از طرفداران مل رودریگز هستیم و از او به عنوان یک هنرمند دلسوز ، کاردست و سبیل دار ME یاد می کنیم. رامیرز ، شخصیت با بیشترین شخصیت در گروه جدید خواهد بود.

پل کابل آزمایشی -y: به دلایلی ، به نظر می رسد خدمه وسواس این واقعیت را دارند که Dhillon نمی داند درو کری کیست.

تماس های ما: زنده. ظاهر نگهبان قدیمی طرفداران را به خود جلب می کند CSI: وگاسبه اما خدمه در بیشتر موارد متفاوت نبوده اند ، و آنها مجبور خواهند بود به زودی این کار را انجام دهند تا پیترسن ، فاکس و شرکت این نمایش را برچینند.

جوئل کلر (joelkeller) در مورد غذا ، سرگرمی ، فرزندپروری و فناوری می نویسد ، اما با خودش فکر نمی کند: او یک دزد تلویزیون است. نوشته های او در نیویورک تایمز ، اسلیت ، سالن ، RollingStone.com، VanityFair.com، شرکت سریع و جاهای دیگر.

جریان ها CSI: وگاس در CBS.com

جریان ها CSI: وگاس در پارامونت +دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *